Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: nie generalizuj.. jestem całym sercem za zwycięstwem Ukrainy ale uważam, że takie nieprzydatne a wręcz pasożytnicze, agresywne jednostki powinny zostać natychmiast deportowane. Nie ważne czy ukrainiec, arab, niemiec czy ktokolwiek. Mamy już dość pasożytów 500+ i innych u nas..
  • Odpowiedz
wykopki to hipokryci


@pieknylowca: Jest różnica pomiędzy uciekaniem przed wojną do najbliższego kraju, a jechaniem przez pół świata po socjal. Nie słyszałem też, by Ukraińcy dokonywali aktów terroru w Polsce.
Stąd różne traktowanie. Proste
  • Odpowiedz
@pieknylowca tak od razu przywróćmy karę chłosty jak się uwsteczniać to na całego xd

na szczęście jesteśmy (w miarę) cywilizowanym krajem i za przestępstwa popełnione na naszym terenie sądzimy w naszych sądach, a o ekstradycję może wystąpić co najwyżej strona trzecia

nie bez powodu funkcjonuje to w ten sposób na całym świecie
  • Odpowiedz
Każdy ukrainiec popełniający jakiekolwiek przestępstwo w Polsce powinien być natychmiastowo wydalany na ukraine bez prawa powrotu tutaj a ci popełniający brutalne przestępstwa (jak pobicia) powinni być docelowo wysyłani na front niezależnie od płci.


@pieknylowca: jestem za tym samym dla Polaków np w Anglii czy Niemczech
  • Odpowiedz
  • 4
Rosjanin się martwi o arabów w europie, niezłe jaja. Spróbujcie jeszcze raz nam ich puścić na granice nielegalnie wy mendy ruskie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BayzedMan: tak tak, gadaj zdrów.
  • Odpowiedz