Wpis z mikrobloga

  • 0
Poza tym rosja to nazistowski reżim i kraj terrorystyczny, który zaatakował suwerenny kraj


@konrado12: oczywiście, ale to nie znaczy że nie można deportować tam ukraińskich bandytów
  • Odpowiedz
to już by był ich problem, albo praca albo żarcie xD


@Kapral69: nie no jest nieefektywna pod tym kątem, ze ktoś musi ich pilnować itd.

A od żarcia ich nie odetniesz, Unia Europejska by się oburzyła :P
  • Odpowiedz
@pieknylowca: fajna manipulacja amebo. Tylko, że po 1. wspominacie o niej w jasnym celu 2. zapomnij o punkcie 1. bo wy o niej nie wspominacie, wy dopisujecie tam całą szurską narracje o tym, że bĘdZiE cOrAz GorZeJ, tak jakby Ukraińcy planowali przejąć władanie nad nami i pieprzycie coś o odsyłaniu, zamiast zastosowaniu normalnego prawa, jak wobec każdego obcokrajowca popelniajacego przestępstwo. W ogóle śmiechowe jest do darcie japy na imigrantów przez
  • Odpowiedz
  • 1
zamiast zastosowaniu normalnego prawa, jak wobec każdego obcokrajowca popelniajacego przestępstwo


@szybki_zuk: jest wiele krajów które deportują przestępców imigrantów np USA, Izrael więc nie rozumiem czemu ma w Polsce być inaczej
  • Odpowiedz
@pieknylowca: przede wszystkim to ja nie wiem czemu ukraińców mielibyśmy traktowac inaczej. Nie wiem jakie mamy w tej kwestii prawo ale nie widzę podstaw do takich zmian. A co jest w USA to mnie nie obchodzi, tu mamy cywilizację - UE
  • Odpowiedz