Wpis z mikrobloga

Takie cuś. Ktoś coś?

Ukraińska "poczta" rozpycha się w Polsce. Szykuje nowe placówki

Nova Poszta Polska do końca marca otworzy w Polsce 10 nowych placówek, zwiększając łączną ich liczbę do 30, a do połowy lata w Polsce będzie ich ponad 50. To ukraiński operator pocztowy, z którego coraz śmielej korzystają również Polacy.


https://businessinsider.com.pl/biznes/ukrainska-poczta-rozpycha-sie-w-polsce-szykuje-nowe-placowki/8xcvbpr

#polska #ukraina
Pobierz oydamoydam - Takie cuś. Ktoś coś?
Ukraińska "poczta" rozpycha się w Polsce. Szykuje n...
źródło: 2560px-%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%8F_%D0%BF%D0%BE%D1%88%D1%82%D0%B0
  • 64
@oydamoydam Ogólnie to chyba dobrze bo nasza poczta to dno, kiedyś zaczepiły mnie ukrainki na mieście i prosiły o pomoc w wysłaniu paczki, ogólnie zdziwione były że poczta nie pracuje cały tydzień jak u nich
@nalot_1: Śmieszy cię to.

Masz więcej, tylko nie umrzyj ze śmiechu.

W 2004 r. Gdańsk sprzedał większość, bo 74,99 proc. udziałów niemieckiej firmie komunalnej spółce Stadtwerke Leipzig z Lipska za 183,85 mln zł. Obecnie w spółce GPEC Stadtwerke Leipzig ma 82 proc. udziałów, a Gmina Miasta Gdańsk 18 proc. Ze sporych zysków wygenerowanych, większość wysyłana jest do Niemiec.


Gdańsk generuje zyski dla Lipska, za które Lipsk może inwestować u siebie w
XD pewnie ze mnie to śmieszy, ty nie masz pojecia jak dziala kapitalizm, jak masz kase to kup sobie pakiet w jakiejś spółce i masz problem z głowy. komuna się skończyła mordeczko, Twój kochany ustrój umarł. elo!


@nalot_1: Dziecko ty nie masz pojęcia jak działa świat. Kapitał ma narodowość.
@oydamoydam dziecko XD wiem chciałbyś żeby wszystko było tfu, polskie, rozkradzione w #!$%@?, poobsadzane swoimi jak za PRL. dobrze ze tego nie ma i nie będzie już więcej.
wezcie wy sie pawiany zdecydujcie. ukry nie pracuja = źle

ukry pracuja, otwieraja firmy = też zle. wyobraz sobie typie, ze w cywilizowanych krajach ludzie MOGA SWOJE BIZNESY ZAKLADAC. polaczki tez otwieraja w JUKEJU POLISSZ SZOPS gdzie sprzedaja kielbase i inne produkty inikt rabanu nie podnosi.


@Harven:

Mylisz pracę dla zysku Polaka z pracą dla zysku Ukraińca. Pozornie to i to jest pracą czy ruchasz ty czy ciebie ruchają.

Ale tłumaczę
To jest prędkość nieosiągalna dla poczty polskiej na terenie jednego miasta


@Leniobitz: No nie wiem, czasem zdarzy mi się wysłać paczkę PP i nawet 90% ekonomicznych dociera na drugi dzień, a przez weekend to już wszystkie. Nie wiem skąd ta nieosiągalność. Podobnie z paczkami z Chin, po otrzymaniu SMS o nadaniu paczki 100% było na drugi dzień.

Kiedyś kupiłem coś od pana chińczyka DHL, wysłał w piątek z Chin, w poniedziałek