Wpis z mikrobloga

Amerykanie tam [od red.: w Polsce] siedzieli. Nie ma tam suwerenności ani niezależności. Nie ma wolnych wyborów. Polacy nie są głupimi ludźmi. Ale kto ich słucha? Państwo jest tak totalitarne, że nie rozwinie się dalej. Pierwszą kwestią, którą omówimy z Putinem, jest to, jak Polskę ustawimy na swoim miejscu.


Po takiej wypowiedzi Polska powinna zamknąć wszystkie przejścia z białorusią. Przede wszystkim jednak na zbitą mordę wypierdzielić wszystkich białoruskich tfu dyplomatów. To jest ta sama nazistowska narracja, którą posługiwali się rozpoczynając ludobójstwo Ukraińców. Jak długo polscy politycy będą udawać, że nic się nie dzieje?

#wojna #rosja #ukraina #bialorus
  • 18
@Grzesiok: Jeśli takie słowa wypowiedziałby podrzędny propagandowiec, to olać. Ale to mówi ziemniaczany król, ziemniak państwa. Za takie słowa pownniśmy natychmiast zerwać stosunki dyplomatyczne, zamknąć granicę i wysłać ultimatum pt. albo warchlaku przepraszasz publicznie w ciągu 3 dni albo eskalujemy dalej, ciśniemy litwę aby również zamknęła granice i głodzimy wasz kraj.
@Grzesiok skoro takie kocopoły #!$%@? to dupka musi piec ostro, gut gut ( ͡º ͜ʖ͡º) a jedyne co ten skansen, który nawet nie jest państwem tylko ruskim obwodem może zrobić to #!$%@?ć taką cenę na irge że się wszyscy posramy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Grzesiok: na tym polega soft power że my możemy go zlewać, a to on musi pajacować przed swoim dworem, udając że coś znaczy. Ofensywą dyplomatyczną tylko byśmy go legitymizowali. Adekwatna odpowiedzią byłoby oddelegowanie z sejmu jakiegoś klakiera który produkowałby o nim jakieś chamskie umniejszające tweety. Coś co nie jest oficjalnym stanowiskiem państwa, a jednocześnie wymusza odniesienie się.
przypominam, że NATO bombardowało tam GŁÓWNIE obiekty cywilne.


@tomtom666:
"Największą pojedynczą kategorię celów stanowiły instalacje jugosłowiańskich wojsk lądowych (106 celów), centra zarządzania i kontroli (88) oraz linie komunikacyjne – głównie mosty – (66 celów). Inne kategorie stanowiły instalacje paliwowe (30 celów), przemysł (17), lotniska (8), posterunki graniczne (18) instalacje energetyczne (19 celów). Kolejną grupą było 60 celów związanych z serbska obroną przeciwlotniczą w dwóch kategoriach (radary i wyposażenie wyrzutni), z których
mosty, przemysł, lotniska, posterunki graniczne, instalacje energetyczne


@tomtom666: jednak jest chyba różnica pomiędzy nalotami na elementy infrastruktury używanej w czasie działań wojennych przez armie(mosty, lotniska, fabryki przemysłu ciężkiego itd), a bezczelnym waleniem w bloki i osiedla mieszkalne, jak robi to kacapia na Ukrainie.
@Grzesiok:

Nie ma tam suwerenności ani niezależności. Nie ma wolnych wyborów. Polacy nie są głupimi ludźmi. Ale kto ich słucha? Państwo jest tak totalitarne, że nie rozwinie się dalej.


Chlop prawde gada w sumie XD