Wpis z mikrobloga

Jeśli chodzi o aferę z czołgami t55 to mogę to podsumować następująco. Jak ktoś czytał sztukę wojny to wie jak ważne jest zmylenie przeciwnika tak aby ten myślał że jesteś słabszy.
Rosjanom to świetnie wychodzi. Wystarczy przeanalizować wypowiedzi Wolskiego o kończących się rakietach, czołgach o agentach rosyjskiego wywiadu którzy zbierają elektronikę po śmietnikach itd.
Rakiety się nie skończyły, były regularnie używane do ataków na obiekty cywilno-strategiczne, na telegramie cały czas są filmiki z rosyjskimi t90, które wchodzą na miejsce starych zniszczonych radzieckich czołgów. Takich przykładów są dziesiątki.
#ukraina #rosja
A.....a - Jeśli chodzi o aferę z czołgami t55 to mogę to podsumować następująco. Jak ...

źródło: main-qimg-538c4f43cc727a07b322e9991c38460e-lq

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
Tak i dlatego intensywność ataków rakietowych zmalała kilkukrotnie, dlatego widać coraz nowsze wypusty produkowanego sprzętu na froncie ( nie to nie jest dobre i nie powinno to tak wyglądać w konflikcie teoretycznie asymetrycznym ). I to dokładnie przez mistrzowską ruska maskirowkę mamy ponad 60 wraków T-62 udokumentowanych, a więc straty realne pewnie są w okolicach 80-90. Orki są tak dobre w zmylanie że podrzucają specjalnie te maszyny z załogami! Normalnie szachy 5d
  • Odpowiedz
@Koniasz: problem w tym, że Ty niczego nie rozumiesz. Jeżeli chcesz mi udowadniać sprawność raszystowskiej armii jej „postępami”, to serio, idź się kłócić z kims innym.
  • Odpowiedz
  • 0
@ApuApustaja na razie to robią zmyłki od 13 miesięcy. i to coraz lepsze, onuco.
pogódź się, twoj pan i władca putin to morderca, padlina, najgorsze gówno tego świata
  • Odpowiedz
Jak ktoś czytał sztukę wojny to wie jak ważne jest zmylenie przeciwnika tak aby ten myślał że jesteś słabszy.


@ApuApustaja: z Kijowem w trzy dni taką zmyłkę odwalili że do dzisiaj cały świat myśli że gówno zajęli i front północny zamknięty, a oni od roku już mają stolicę w garści. To dopiero sztuka wojny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ApuApustaja: jak ktoś czytał sztukę wojny wie też że jak ktoś jest słaby musi udawać silnego. I to właśnie robi rosja xD

Opowiadają bajki o nowoczesnych czołgach (2200 armat do 2020 roku, pamiętamy xD) a do akcji wchodzą T-62
  • Odpowiedz