Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #rozowepaski

autentyczny opis jednej różowej z jednego z portali randkowych, troche skisłem jak czytałem cytat poniżej

O mnie
PRZECZYTAJ UWAŻNIE OPISY! OBA! I NIE PISZ, JEŚLI DO NICH NIE PASUJESZ!!! NORMALNEGO FACETA OPISY NIE ODSTRASZĄ. JESTEM NAPRAWDĘ MIŁA. DLA WYBRANYCH. Każdy ma jakieś wady. Ważne, by dało się z nimi żyć. Bywam cyniczna, czasami mam takie poczucie humoru, ale jestem niezwykle ciepłą osobą. Poznać to możesz tylko poprzez dłuższe rozmowy i spotkania ze mną. Czasem mogę pogłaskać, czasem ochrzanić. Różnorodność musi być.

NIE ODPOWIADAM NA: ZADAJ NIEDYSKRETNE PYTANIE, EMOTKI, GIFY I OKROJONE W TREŚCI TEKSTY.

ZDJĘCIE! No wiesz, taki piktogram, z Twoją twarzą choćby. (Teraz pytanie za 100 punktów - Co to jest piktogram?). Jeżeli już nie wstawiłeś zdjęcia, ani jednego, na swoim profilu, to chociaż wyślij je człowieku w prywatnej wiadomości i nie pitol, że chronisz swoją prywatność. Doprawdy? W takim razie co robisz na tym portalu? To nie jest portal dla niewidomych, z całym szacunkiem dla nich. Dla Twojego własnego dobra nie radzę pozostawiać mi domysłów na temat Twojego wizerunku. Wiadomo, że boleśnie się NIE ROZCZARUJĘ... Skoro nie masz zdjęć, nie wysyłasz ich, ewidentnie masz coś do ukrycia, a oszustów omijam dziesiątą ulicą. Jeśli nie umiesz liczyć, czyt.: #!$%@? od nich jak najdalej!. I, na Boga, daruj sobie teksty, że przecież wygląd się nie liczy, a wnętrze. Serio? To mówi facet? FACET? W takim razie dlaczego nie piszesz do kobiet bez zdjęcia, tylko piszesz do atrakcyjnej kobiety, ze zdjęciami, hm? Ciekawe... Doprawdy nie rozumiem tego fenomenu... To takie LOGICZNE... Proszę, nie burz się zatem, gdy nazwę Cię hipokrytą. Tak, dobrze widzisz. Hipokryta. Przez samo "h". Nie musisz sprawdzać w słowniku. Dlaczego miałabym określić Cię tym mianem, zapytasz zapewne. Patrz wyżej. Chcesz oglądać moje wdzięki, pokaż swoje. Tak jest uczciwie. Z widmami nie gadam. Z duchami tak, ale nie z widmami portalowymi. :) No i co się tak gapisz? Zatkało kakało? Tak, celowo napisałam z błędem. No, to niech się odetka i migiem po aparat fotograficzny, albo nie zawracać mej zatroskanej główki.

Ułożona kobieta, z obranymi celami. Odważna. Dama lub szalona. Miła, acz czasem pyskata i z pazurem. Wykształcona, inteligentna, elokwentna, o szerokich horyzontach. Rozważna i romantyczna. Finezyjnie płynę ponad chmurami... Muskam promienie słoneczne... Niekiedy tańczę w deszczu... Lubię zamyślić się, poddać się głębokiej refleksji... Bywa, że bolesnej... Wszak z cierpienia najpiękniejszą poezję się tworzy... Balansuję pomiędzy światem rzeczywistym a onirycznym... Magiczna, artystyczna Dusza... Niedościgniona... Niepodrobiona... Nieodgadniona... Nieoceniona... Nietuzinkowa... Anioł i Diablica zarazem. Tajemnicza? Owszem... Wszak mówią o mnie: Enigma... Na zewnątrz silna niczym stalowa magnolia, wewnątrz wrażliwa. Łatwo mnie zranić, ale dokopać też umiem. Mistrzyni ciętej riposty. Cenię niedoceniane w dzisiejszym świecie wartości i uparcie im hołduję. Jestem waleczna. Nawet bardzo. Mam specyficzne poczucie humoru. Bywam słodka niczym nektar zebrany o poranku przy blasku słońca, albo cyniczna i ostra jak brzytwa. Lubię droczyć się w zabawny sposób. Dla ukochanej osoby przeniosłabym góry, lecz gdy mnie zrani, tymi górami zmiażdżę jej jaja. :)

Lubię do siebie gadać. :) Rozmawiam ze sobą permanentnie. ;) Mam podobne zainteresowania i po prostu lubię inteligentne towarzystwo. ;)
Osobowość
czuła, dowcipna, dumna, nieokiełznana, nieśmiała, romantyczna, rozważna, samotniczka, spokojna, spontaniczna, szczodra, towarzyska, zrównoważona, uparta, wymagająca, ugodowa, optymistyczna, entuzjastyczna, powściągliwa, ostrożna, poważna, przywódcza, otwarta, introwertyczna, ekstrawertyczna, opanowana, melancholijna, zdecydowana, emocjonalna, komunikatywna, dominująca, pewna siebie, bezpośrednia, perfekcjonistka, empatyczna, wrażliwa
  • 6