Wpis z mikrobloga

najpierw musiałbyś coś osiągnąć


@markier: z pewnością nie byłoby to pisanie postów, w których narzekam na swój los i obwiniam cały świat o to, że mieszkanie za 500k kosztuje teraz 650k.

Poza tym, miałbym łatwiej niż 99% ludzi, żeby wystąpić w jakimś freak fightcie XD
Co do rewelacji Mariusza Pudzianowskiego i kurników to powiem. Gdybym robił to co robię teraz + dodatkowo raz w roku wychodziłbym za 1mln PLN do walki, to również nie chciałoby mi się bawić w nieruchomości jako zabezpieczenie na emeryturę XD


@Kiedysbedeczerwonka: Koszt tego turbo #!$%@? pudziana czyli "wytrenowania głowy" a raczej nabawienia sie zaburzen kompulsywno obsesyjnych gdzie on musi miec 2x 1,5h ttreningu i ogólnie #!$%@? od 6 rano do 20
@wuwuzela1: gdzieś widziałem fajną analizę mp na wykopie
Jakiś wykopek zwrócił uwagę, że Mariusz bardzo często używa frazy ,,ja jestem normalny" jak gdyby chciałby się sam przekonać. Ziomek nie ma rodziny i nikt go nigdy nie widział z kobietą a chyba ma siano i jakąś mógłby mieć z łatwością.
Konstatacja tego ,,ja jestem normalny" była taka że Mariusz zwyczajnie jest ciepły i bardzo się tego wstydzi
@wuwuzela1: ale nie ma kredytów i jest wolny ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Kiedysbedeczerwonka: a ja mam na jutro 2 protestowane weksle, ale ja zyje..... #pdk

iomek nie ma rodziny i nikt go nigdy nie widział z kobietą a chyba ma siano i jakąś mógłby mieć z łatwością.


@analboss: Nie przywiązywał bym uwagi do tych analiz. Pudzian to specyficzny gosć. Dosć prosty chłop w sensie