Wpis z mikrobloga

@FailedNormie1990 pierwszy raz się wziąłem na poważnie. wcześniej najwyżej ograniczałem podjadanie i napady żarcia. teraz chodzę naprawdę głodny, na początku z dużym bólem głowy (który zawsze ubijał mi próby odchudzania bo jakoś nigdy nie ma czasu na ból głowy). Wiecej ruchu oczywiście zawsze pomagało, ale teraz tylko ruchem nie dałbym rady bo przez rzucenie petów miałem napady obrzydliwego obżarstwa.
Wiem, że to dopiero 2 tygodnie i pierwsze efekty ale najbardziej pomogło mi
niegwynebleid - @FailedNormie1990 pierwszy raz się wziąłem na poważnie. wcześniej naj...

źródło: temp_file.png4415211677230223947

Pobierz
@FailedNormie1990:

Cierpliwości. W uproszczeniu - organizm zużywa najpierw tłuszcz z peryferii - kończyn i twarzy. Brzuch będzie wizualnie chudł ostatni, więc musisz trochę jeszcze pocisnąć zanim będzie widać różnicę.
1kg dziś dziś mój piąty trening


@FailedNormie1990: XD
Chłopie, jeśli trenujesz i trzymasz dietę to daj sobie pół roku. Jeśli jesteś aż tak nagrzany na efekty, to nie waż się codziennie, bo tylko się będziesz denerwował. Zrób sobie ważenie raz w tygodniu np w weekend, jeśli tydzień czy dwa waga będzie stała w miejscu możesz ucinać powoli kcal. Nie oczekuj rezultatów po dwóch tygodniach.