Wpis z mikrobloga

#bonzo elo finowie jako iż nie siedze w melinie bonza od dawna to mam dwa pytania:
1. Czym jest to DLR, guglalem to ale jakieś dziwne rzeczy wychodziły ale chyba nie chodzi o to ze tiger jest jakimś systemem sterowania pociągów
2. o co chodzi z tym softowaniem o krawężnik? tiger co miał "śliwke bo bronił jakiejś dziewczyny" się #!$%@?ł i głupi ryj rozwalił?
  • 5
@Heritriage: Ad 1 DLR to skrót od Dwie Lewe Rączki, Kobra DLC to skrót od Dwa Lewe Cyce, a skrót od Amelka TwLT to skrót od Amelka Tam w Lewo Teraz
Ad 2 Tajger nawalony rozwalił łeb o krawężnik. Kiedy ledwo co wrócił kontuzjowany na melinę, to Kobra to olała i dalej grała w simsy w oparach papierosowego dymu. Dopiero rodzice Tajgera zainteresowali się, że coś jest nie halo i zawieźli
@PonuryBatyskaf: myślałem, że DLR to jednostka chorobowa przez którą tiger właśnie tak się wyraża i jest zjebem ogólnie XD choć i tak poniekąd jednostką chorobową jest xD

myślałem też, że ta trepanacja była wywołana albo właśnie chorobą albo #!$%@? mu ci którym cisnął, że melina na mineralnej(?) jest #!$%@? bo to się chyba jakoś w czasie zbiegło.

ale narodziły się jeszcze dwa pytania:
1. o co chodzi z tym amelka jeszcze