Wpis z mikrobloga

@bartez_94: nie no bez przesady z tym prawie każdy. ale już widzę jak starzy będą pompować swoim dzieciakom zdolność, dawać im max wkład własny i #!$%@?ć inwestycje w ten sposób. myślę, że przegryw łódzkich wyborów prezydenckich, pan minister buda jest za głupi żeby doszacować kreatywność Polaków w kategorii "DEJ"
@BurzaGrzybStrusJaja: dokładnie, co to za debilne wyliczenia - super, że singiel zdolność 580k jak kredyt to maks 500k, tak samo jak w przypadku rodziny - kredyt też max 600k, co to za ekspert to robił xd
@affairz: jak można określać "zdolność kredytowa" jako coś "tyle można zyskać" ;D dziennikarze i brukowce ekonomiczne wmawiają nam, że zdolność kredytowa i kredyt to bogactwo... czekam tylko kiedy ten system upodlania ludzi upadnie.
@affairz: po co to wyliczenie skoro limit to 600k, poza tym rodzina z zarobkami 10k już od dawna ubrana w kredyt więc się nie łapie, rozejrzyjcie się wśród znajomych większość się nie łapie bo albo już ubrana albo ma jakieś nieruchomości przepisane na siebie, ewentualnie nie ma zdolności, bo ktoś kto zarabia 4k i nie ma wkładu musi brać 500k a się nie łapie na to przy swoich zarobkach nawet na
@eehhh Może faktycznie jest i tak, na razie tylko przeglądałem projekt ustawy i mogłem coś pomylić. Coś koło strony 20 był ten zapis. Czyli tańsze działki pod zabudowę będą zmierzać do 400k. Program Lanlord plus xD