Wpis z mikrobloga

Jeśli zapytasz się młodej kobiety, jak wyglądają przeciętni faceci to najczęściej pokaże ci zdjęcia modeli i aktorów – bo „fajni” faceci to TOPOWI modele, aktorzy, kulturyści, celebryci - tacy ze ścisłej topki ludzkości, dosłownie kilkanaście tysięcy facetów na całą ziemię.

Jak zapytasz się młodej kobiety, jak wyglądają średnie auta to najczęściej pokaże ci samochody od BMW czy AUDI – bo powyżej średniej, to są ferrari czy lamborghini.

Dzisiejsze młode kobiety cierpią na chorobę zwaną „prosty mózg doszczętnie wyprany przez media” – z tego powodu zauważają jedynie TOP20% najlepszych, najładniejszych i najbardziej luksusowych rzeczy i osób. W tych 20% połowa to średniaki, połowa jest „fajna” – reszty nawet nie biorą pod uwagę. Tyczy się to nie tylko mężczyzn, ale też i aut, mieszkań czy stanowisk pracy.
Przykładowo 80% mieszkań i domów w Polsce młode kobiety określają jako „niemożliwe do życia” – bo odpada chociażby wszystko, co jest dalej niż 20km od centrum dużego miasta oraz prawie każde „stare” mieszkanie do remontu.

Wszystko to oczywiście wina mediów, które pokazują, że „zwyczajne” życie to apartament w centrum wojewódzkiego – ale nie każdego, tylko tych z Polski A, nowe auto a najlepiej kilka, wakacje kilka razy do roku oraz mąż wyglądający jak z okładki magazynu.
Nie mówię, że takie życie jest czymś niemożliwym – wiele kobiet żyje dokładnie tak, jak tutaj napisałem, niemniej na takie standardy może pozwolić sobie ~1% najmłodszych i najładniejszych panien – pytanie, czy pozostałe 99% zaakceptuje „niższe standardy”, czy będzie czekać do śmierci na „swoją kolej do bogatego Chada”.

Tego problemu jeszcze aż tak mocno nie widać – nasili się w okolicach 2030r. kiedy to kobiety wychowane przez social media zaczną zderzać się ze ścianą. Pytanie, czy obniżą swoje nierealistyczne standardy, czy dalej będą w zaparte czekać na życie ja z bajki… Jeśli zbyt wiele wybierze tą drugą opcję, czeka nas niewyobrażalna wręcz zapaść demograficzna.

#p0lka #zwiazki #blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow
wqeqwfsafasdfasd - Jeśli zapytasz się młodej kobiety, jak wyglądają przeciętni faceci...

źródło: 15388549996292

Pobierz
  • 59
Chłop może spłodzić naturalnie zdrowe dziecko w wieku 60-70 lat,


@wqeqwfsafasdfasd Pewnie taki Standard jest lewacki, ale zasadniczo ich badania łączą wiek ojca ze wzrostem ryzyka w kilku dość nieprzyjemnych obszarach dla dziecka i matki. I to już po 35 roku życia, a nie 60.
I chciałabym zobaczyć, że rzesze siedemdziesięciolatków płodzących dzieci. A nie czekaj, to taka sensacja, że się o tym gazety rozpisują.
@Eugeniusz_Zua: Na pewno lepsze niż twoje.

Kobieta w wieku 35 to nie materiał na "kilka lat związku, ślub, kredo na mieszkanie i dzieci"
i o tym powinno się uczyć w szkołach żeby nie było tego, co mamy teraz.

Taki scenariusz jest niemożliwy z kilku powodów:
- mając ~40 lat ciężko dostać kredyt na 30 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- nawet jak jakimś cudem pierwsze dziecko urodzi
@wqeqwfsafasdfasd: czeka nas zapaść demograficzna, już się właśnie zaczyna od 2 lat, ale to tylko początek zjazdu z górki na pazurki. Teorie o ścianie to bzdury, ja mam w robocie masę samotnych kobiet po 30 (niektóre średnie, inne ładniejsze), wolą być same niż z byle kim kto ich nie pociąga i nie wyglądają jakby cierpiały z tego powodu, Akurat jestem to w stanie zrozumieć, bo mam podobnie.
@gokotgo:

ŚCIANA to nie sytuacja gdzie kobieta nie chce związku itp.

ŚCIANA to sytuacja, gdzie kobieta, która spotykała się masowo z chłopami 8+/10 nagle znajduje się w sytuacji gdzie nawet taki 7/10 średnio jest nią zainteresowany, no chyba że na jedną noc.

I to istnieje - kobiety po 30r.ż. mają bardzo małe zainteresowanie od strony atrakcyjnych facetów, bo tamci wolą takie 18-22 ew. 22-29 niż 30+...
@wqeqwfsafasdfasd: no to nie wyglądają jakby cierpiały z tego powodu, że się już tak nie spotykają z chłopami 8+/10. Myślę, że ta teoria dotyczy tylko części kobiet, uwierz mi są takie, których nie bawi bycie przeruchaną kilka razy przez chada i potem cyk do następnego. Ściana to tak samo durne i nadużywane określenie jak incel, dotyczy osób, które są w takiej sytuacji w jakiej są, bo wolą to niż dostępne opcje.
nie czas na pierwsze związki i dzieci bo ty tak powiedziałeś xD


@Eugeniusz_Zua:

Pokaż mi bank, który parze M42 + K39 udzieli kredytu na mieszkanie na 30 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Można żyć tak, że w wieku 40 lat pierwszy raz bierze się ślub, jednak nie można wtedy liczyć na takie samo życie rodzinne jak w przypadku ślubu dwóch osób przed 30tką. Btw powodzenia w ogarnianiu
Ty, patrz, a zaczyna to być czymś normalnym w normalnych krajach. ¯(ツ)


@alfka:

No i to jest bardzo źle - jakoś IZRAEL, kraj właścicieli 90% zachodnich mediów ma politykę:
"Rób dzieci jak najwięcej i jak najszybciej i to z innymi żydami, żadnych arabów czy czarnych."

To jak to jest - powinniśmy żyć jak mówią media czy jak żyją właściciele tych mediów?

Jeśli uważasz, że takie coś co się dzieje
@wqeqwfsafasdfasd: tak no kredyt obowiązkowo trzeba brać na 30 lat. Rodzicielstwo w późniejszym wieku na pewno jest trudniejsze pod pewnymi względami, ale uwaga uwaga nie jest niemożliwe jak to chcesz przedstawić, a te twoje dążenia do ustawiania zycia innym według swoich urojeń to domena mentalnych dzieciaczków z nieprzepracowanymi resentymentami wobec kobiet. Zabawne w sumie, ze nie zarabiasz facetom w średnim wieku miec dzieci mimo, ze jakosc nasienia z wiekiem spada i
@Eugeniusz_Zua:

Nie piszę nic o facetach, bo dziś sytuacja wygląda tak, że faceci biją się wręcz o każdą kobietę chętną na związek - to od widzimisię kobiet zależy np. ile mamy związków oraz dzieci w danym roku. Jak przesunie się czas rodzenia z 20-22 na 28-30 to jeszcze nic się nie stanie. Ale jak kobiety w wieku 30+ będą dopiero myślały o szukaniu związku ale tylko z kimś wybitnym to będzie