Wpis z mikrobloga

@Grupa_Filmowa_Darwin: To ja mam pytanie o Wasze podejście do decydowania o realizacji jakiegoś pomysłu.

Czy teraz dokładniej sprawdzacie czy nie będzie oburzenia za np. niepoprawną politycznie wypowiedź niż kiedyś (Wasze początki, studia itd.)?

Drugie pytanie: czy mieliście jakieś reakcje polityków po publikacji "Pocztówki z przyszłości"?
@Niedobry: właśnie oceniłeś czyjeś całe życie na podstawie jednego posta, a masz ból dupy bo ktoś wyraził opinie na temat filmów komediowych które oglądał? swiat schodzi na psy i nie ma juz ratunku
@elementarz1: Czlowieku. To byl ostry zart na zasadzie "Chyba Ty...". Gosc pisal o ubecji za bezbecje. O dojezdzaniu.

No przeciez nie zyczyl nam chyba na serio
wizyty i tortur w kazamatach kwatery UB???

@qamiqadze20 Ty mu wez wytlumacz ze to byl po prostu "kreatywny pocisk" po temacie a nie zyczenia smierci w meczarniach dla obcych ludzi w internecie. Bo mi rece opadaja.

A ja #!$%@? mac zielonego pojecia nie mam o
@Niedobry: lol, ty tak serio ? uwazasz że to bylo zabawne bo ubecja rymuje się z bezbecja? I TY #!$%@? POUCZASZ TYPA O POCZUCIU HUMORU? Ja mówie 100% serio teraz.



@Sierzant_Cruchot: Pisząc scenariusze komediowe, korzystamy z prawa satyry, więc nie ugrzeczniamy specjalnie tego, co chcemy powiedzieć. Jednocześnie naszym celem nigdy nie było obrażanie kogokolwiek, dlatego zwracamy na to uwagę. Tak było również wcześniej, choć może teraz po prostu, po latach, trochę dojrzalej patrzymy na te kwestie i jesteśmy bardziej uważni, jednak nie wynika to z poprawności politycznej, raczej empatii.
Co do drugiego pytania: nie, nikt się do nas nie zgłosił, może