Wpis z mikrobloga

A ja mam przyjaciela którego jedna szmata złapała na dziecko w ten sposób, że utrzymywała za każdym razem, że ma tabletki i je bierze, nawet mu pokazywała, więc ruchał się myśląc, że są zabezpieczeni.
Jakiś czas później dzwoni do niego, że jest w ciąży.

Po wszystkim wyznała mu, że nie brała tabletek, choć mówila mu ze bierze.

i co ? fakty są takie, że chłop został jakby nie było zgwałcony ( zgodnie z logiką feminazistek).

niestety o takich sytuacjach jest cisza w mediach, nikt nie drze #!$%@?. w sądzie by go pewnie wyśmiali jakby poszedł no i chłopina #!$%@? jeszcze na wiele lat z alimentami bo laska myślała, że z nią przez to będzie, a tu taki uj.

#pieklomezczyzn #pieklokobiet #porzegryw #oszukujo #logikarozowychpaskow #prawo #bekazpodludzi #feminizm
Pobierz KwantWykopu - A ja mam przyjaciela którego jedna szmata złapała na dziecko w ten spos...
źródło: temp_file.png7282668911677338358
  • 10
@Pabick niestety nie ma potrzeby. dziecko podobne do niego jak dwie krople wody. #!$%@? raczej nie to że puszczała się z każdym, co zakochała się i myślała, że chłop zostanie dzięki temu. #!$%@?
@Pabick miał robić, ona tez jak prosiła, żeby z nią został chciała go ciągnąć na test genetyczny. Ale niestety dziecko klon także uznał, że nie będzie się dokładał jeszcze do przegranej sprawy
fakty są takie, że chłop został jakby nie było zgwałcony ( zgodnie z logiką feminazistek).


@KwantWykopu: no i ta logika jest jak najbardziej poprawna

Gwałt, zgwałcenie – zmuszenie drugiej osoby do obcowania płciowego, poddania się innej czynności seksualnej lub wykonania takiej czynności przez jedną lub wiele osób, posługujących się siłą fizyczną, przymusem, nadużyciem władzy, podstępem lub wykorzystujących niemożność wyrażenia świadomej zgody przez daną osobę.


To, że takie rzeczy są tolerowane w
@sebusik tak, tylko, że ta logika jest poprawna jak zauważyłeś - tylko w jedną stronę. chłopy zawsze tak troszkę gwałcą, a #!$%@? święte krowy.

przyjaciel od tamtego czasu już wiele lat nie jest sobą, depresja go zjadła, nie poradził sobie z tym, że musiał zostawić dziecko, ale nie chciał siedzieć na siłę z głupią #!$%@?ą tylko dla tego że dziecko musi mieć tatusia.
Oczywiście wszyscy krzywo patrzą na niego bo wiadome hehe
@KwantWykopu kwestia ojcostwa i kwestia podstępu przy obcowaniu to dwie różne rzeczy. w takim sensie, że nawet jeżeli stał się ojcem w wyniku podstępu, to jednak to jego dziecko i musi je wychować i utrzymać
Nie uprawiałem nigdy seksu, więc nie wiem. Czy seks bez prezerwatywy jest tak bardzo bardziej przyjemny, że warto ryzykować - nie tylko ciążę, ale też choroby o których nawet partner może nie wiedzieć?