Wpis z mikrobloga

Dostałem #ps5, odpaliłem Astro i już wiem że to jest mój ulubiony sprzęt do grania ever xD Siedziałem 10 minut machając padem z głupkowatym uśmiechem na ryju. Sony mogło rzucić rzucić prosty samouczek i elo, a zamiast tego zrobili całą uroczą grę jednocześnie celebrując całą historię PlayStation.
Nie czaję też argumentu klockarzy że GamePass to killer feature, PS+ ma przecież ze 400+ gier do dyspozycji (w tym topki Sony).

#playstation
L3gion - Dostałem #ps5, odpaliłem Astro i już wiem że to jest mój ulubiony sprzęt do ...

źródło: 98D632C8-6CCF-4DEC-B7ED-1DB0046FFEA7

Pobierz
  • 19
@Ponury_przegryw: pewnie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osobiście wojenki konsolowe mnie śmieszą ale korzystając zarówno z Xbox (series S ale poza wydajnością to interfejs, gry itd są takie same) jak i PS5, IMO nie dziwię się czemu Sony rządzi obecną generacją.
@Rkschuwdu: ostatnie gry w które gram - gran turismo 7 wykorzystuje swietnie, w ułamki sekundy czuje ze tracę przyczepność, hogwarts legacy fajny miał ten motyw z głośnikiem w padzie i trigerami.

Wiec odpowiadając na twóje pytanie, pewnie większość.
no i po 2 latach od premiery ile masz gier które fajnie wykorzystują pada?


@Rkschuwdu: No dużo więcej niż chociażby touchpad w padzie do PS4.

Akurat adaptacyjne triggery i haptyczne wibracje wykorzystuje dużo gier na PS5. Fakt w różnie udany sposób w zależności od gry, ale jednak.
@L3gion: Nigdy nie zrozumiem tych wojenek. Protip: można kupić obie konsole w cenie jednego, dobrego PC ;). Sam posiadam obie i dostrzegam wady i zalety obu, ale finalnie zostałbym z PS z uwagi na VR.
@Smartek: No i widzisz, cała wojna jest o to, że praktycznie każdy kto ma dwie konsole skłania się w stronę playstation a osobnikom tutaj pęka dupa, że mają tylko jeden sprzęt i to ten gorszy. I nie zapominaj gdzie jesteś - na wykopie nie siedzą 30 latkowie pomimo tego co wszyscy tutaj twierdzą. A 20 latka nie stać na dwie konsole jeżeli rodziców nie przekona.
@Ponury_przegryw: Właściwie to chyba nie było tutaj takich ankiet dotyczących wieku - a to ciekawe :). Rzeczywiście może być tak, jak piszesz, że Ci młodzi dostają co najwyżej którąś z konsol, a potem atakują obóz przeciwny, bo posiadają co innego. Ja też tak trochę miałem jak byłem w wieku szkolnym.
ten padzik to najwiekszy gamechanger generacji


@Zielony_Ogr: Pada PS4 nienawidziłem a Dual Sense całkowicie obrzydził mi "idealny" pad Xboxa. Oprócz baterii jest zwyczajnie o klasę lepszy.
chłopie ja się tylko pytam z ciekawości a tym wyjeżdżasz z jakims fanbojskim wysrywem.


@Rkschuwdu: Jezu ale wyjmij kijaszek z tyłka ( ͡° ͜ʖ ͡°) "no i po 2 latach od premiery ile masz gier" to dopiero zabrzmiało fanbojsko a nie jak pytanie z ciekawości.

Chociaż znizki na gry za to macie?


No właśnie trwa promocja w sklepie więc trafiłeś.

Sam gram zawsze z wylaczona wibracja bo
Nie lubię wibracji ale te w DualSense to jak np te w iPhonie a nie pierdzenie starej Nokii.


@L3gion: To prawda, haptyka robi ogromną robotę w tych DualSense'ach. Miałem też PS4 i DualShock był fatalny. Od zawsze jestem fanem wyjmowanych akumulatorków (jezu, czemu PS VR Sense też mają ładowane baterie) - jak naładuję zewnętrzną ładowarką Eneloopy to trzymają co najmniej ze 30h, gdzie bateria w DualSense ze wszystkim na maksa (adaptacyjne