Wpis z mikrobloga

@Bukajamajka @bezi #!$%@? się odpowiedź nie dodała czy co.. Więc tak, jestem w tym kompletnie zielony jak wspomniałem. Wędkowanie ma być czysto hobbistyczne/amatorskie, myślałem że każda wędka ma kołowrotek i na spławik :D
@Hekken: zupełnie inaczej łowi się na spławik inaczej na spinning zwłaszcza z jachtu gdzie musi być to krótka wędka :)
Masz gdzieś jakieś zdjęcia ? chociaż po rybach które łowił uda się dowiedzieć.
Ewentualne wyjscie to teleskop 2,7m i porzuca na spinning i porzuca na spławik ale to będzie takie.. bardzo mocno uśrednione w każdym aspekcie.

Spoko podaj do jakiej kwoty i bedziemy działać :)
@bezi tutaj wyjaśnię jedna rzecz - ojciec zajmuje się żeglarstwem "całe zycie" ale łowić to raczej sporadycznie mu się zdarzało. A dodam nawet ze wiem że przez ostatni 10 lat nie miał wędki w ręku.
Wiesz oni wiadomo że zawijają do zatoczek/przystani więc też z "lądu" może coś połowić.
@Hekken: to jak z wody zawsze będzie łowił, to coś nie za długiego rozkladanego na spławik bym brał. Wątpię, żeby żaglówką chciał kotwiczyć gdzieś przy trzcinach żeby spiningować, poza tym rzucanie blachą koło żagla może być niewygodne.
@Hekken: Ok, postaram się pomóc w tej kwestii.

Wędki teleskopowe spining/spławik [składane]

Daiwa Legalis 2,4 5-20g - 155 zł
Shimano Catana 2,4 7-21g -200 zł
Shimano Catana 2,7 10-30g 210zł
Shimano Alivio 2,7 10-30g 150zł
Shimano Catana 2,7 10-30g 240 zł
Daiwa Ballistic X 2,7 8-35g 411 zł

Wędki spławikowe z brzegu - odległościówki

VDE MX2 3,9 8-20g 240 zł [ Składana]
Mivardi superior 3,9 8-22g 410zł [ 3 częsci /
bezi - @Hekken: Ok, postaram się pomóc w tej kwestii.

Wędki teleskopowe  spining/spł...

źródło: wedki+kolowrotek01

Pobierz