Wpis z mikrobloga

Zaobserwowałam, że kobiety niestety są okrutne. Jak czegoś chcą to potrafią być bardzo miłe nawet jak kogoś nie lubią. I jeśli chodzi o ich facetów to zrobią wszystko jak czegoś chcą. Dla korzyści materialnej potrafią wiele zrobić. Kobieta może mieć mega focha na swojego faceta a jak zobaczy sukienkę, którą chce mieć to od razu foch przechodzi. Niestety, ale to prawda.

Wołam wszystkie #rozowepaski i #niebieskiepaski do dyskusji.

Pisałam to całkiem serio

P.S. nie usunę konta

Tak, mam #boldupy
  • 82
wyobrażasz sobie potem te zdjęcie latające po wypoku?:)


@antyfeministka: No właśnie tak. I się rozmażyłem:P

Co więcej, nie potrafimy się do tego przyznać!


Każda, którą znam w większości przypadków wie, że źle robi. Ale nerwy, hormony, trudna sytuacja. Wy kobiety nie macie problemów z rozróżnianiem pożądanych zachowań od tych niepożądanych. Waszym problem jest zbyt łatwe, a wręcz frywolne podejście do własnych błędów. Takiej zdolności bagatelizowania swoich "grzeszków" nie ma nikt inny.
@kiszczak: Oczywiście, że macie i też można lecieć stereotypami na Wasz temat. Chodzi mi bardziej o to, że podoba mi się w facetach "zdrowy rozsądek" i to, że jeśli coś nie gra to potraficie normalnie o tym powiedzieć a nie udawać, że jest ok. Mężczyzna też jak się uprze to nie ma zmiłuj, kobieta może być obrażona, ale jak facet pomacha wymarzoną sukienką to od razu love story.

Kobiety niby wiedzą,