Wpis z mikrobloga

Zaobserwowałam, że kobiety niestety są okrutne. Jak czegoś chcą to potrafią być bardzo miłe nawet jak kogoś nie lubią. I jeśli chodzi o ich facetów to zrobią wszystko jak czegoś chcą. Dla korzyści materialnej potrafią wiele zrobić. Kobieta może mieć mega focha na swojego faceta a jak zobaczy sukienkę, którą chce mieć to od razu foch przechodzi. Niestety, ale to prawda.

Wołam wszystkie #rozowepaski i #niebieskiepaski do dyskusji.

Pisałam to całkiem serio

P.S. nie usunę konta

Tak, mam #boldupy
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaobserwowałam, że kobiety niestety są okrutne. Jak czegoś chcą to potrafią być bardzo miłe nawet jak kogoś nie lubią.


@antyfeministka:

Zaobserwowałam, że ludzie niestety są okrutni. Jak czegoś chcą to potrafią być bardzo miłe nawet jak kogoś nie lubią.


Naprawiłem
  • Odpowiedz
@SScherzo: Nie wiem tego, tu masz rację, podejrzewam, że Ty akurat postępujesz dobrze. Pisałam to na podstawie obserwacji kobiet i uwierz mi, nie znalazłam takiej, która tak nie robi. Jak baba coś chce to po trupach do celu niestety.

@Tamerlan: Może jest w tym trochę prawdy, ale faceci są bardziej "z zasadami"
  • Odpowiedz
a Ty skąd wiesz, jak myśli i co robi każda kobieta?


@SScherzo: Wiadomo, że uogólnia, ale coś w tym jest. Ja osobiście odnoszę wrażenie, że dziś jest jakoś więcej zepsutych kobiet. Abo mniej się kryją z uwagi na mniejszą presję społeczną. Wystarczy sprawdzić statystyki na temat pozwów rozwodowych- kobiety przebijają pod tym względem mężczyzn.
  • Odpowiedz