Wpis z mikrobloga

Dobra panowie, prawie 2 tygodnie temu dodałem taki wpis Jest już hosting, domena i zarys tego wszystkiego. Jeśli macie jakieś sugestie/propozycje to pisać. Generalnie to moja pierwsza strona na WordPress, pewnie są jakieś niedociągnięcia, błędy i bugi, ale w miarę możliwości będzie się to łatać, tak jak na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zamysł strony to tematyczny "portal” (strona główna) wyświetlająca najnowsze treści, podział na kategorie i forum do budowania aktywności/community (nie wiem, czy coś z tego będzie, ale niech sobie będzie), a także możliwości dodawania "artykułów" przez użytkowników, możliwości są trzy, 1- dostajesz możliwość publikowania na stronie, 2- można napisać post normalnie na forum, no i jak będzie gitara, to administrator/moderator jakoś przeniesie to na stronę główną, 3- przesyłasz wpis prosto do administracji, przez odpowiednią podstronę, następnie po zweryfikowaniu przez admina/moda wpis może zostać opublikowany na stronie. Ale do tego trzeba jeszcze dodać jakieś wytyczne i regulamin, żeby wszystko było jasne.
Strona: https://ufonapowaznie.pl/

Pozdrawiam @Hostido_pl od #hosting fajny i szybki support, polecam.
#ufo #uap #ufonapowaznie troche #chwalesie
Heekate - Dobra panowie, prawie 2 tygodnie temu dodałem taki wpis Jest już hosting, d...

źródło: ufonapowaznie

Pobierz
  • 14