Wpis z mikrobloga

nawet jesli chce oglądać nagie jotpegi to co ci do tego?


@Notes: To jest tego pełno dostępne za darmo bez potrzeby poniżania się i kundlenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może to sam rytuał żebractwa o zdjęcie spleśniałego pieroga p0lki daje temu spermiakowi satysfakcję kto wie, tak czy siak jest to chore i szkodliwe zjawisko, świadczy tez o tym że jest zwykłym prawikiem a coś tam szczeka (
pałuje do chińskich bajek. Na pewno jest to mniej szkodliwe


@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: xDDDDDDDD

pełno dostępne za darmo bez potrzeby poniżania się i kundlenia


@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: a moze chlopak sie zakochal i chce zobaczyc akurat to zdjecie to jedyne xD

nie no ja rozumiem o co ci chodzi ale to nie powod do obrazania ludzi albo wylewania na nich wiadra pomyj.
zwlaszcza, ze na wykopie jest duzo wiecej szkodliwych zachowan jak na przyklad
xDDDDDDDD


@Notes: No nie XDDD tylko tak, jest to dziwne ale szkodliwe nie jest. A spermiarstwo? to już całkiem inna kategoria, to jest zjawisko szkodliwe społecznie i powinno być tępione z całą surowością.

a moze chlopak sie zakochal i chce zobaczyc akurat to zdjecie to jedyne xD


@Notes: Tak tak oczywiście XD To jest bardzo słabe tłumaczenie, spermiarki jego pokroju później kupują OF "bo mają tam interakcje z tą konkretną
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: No jak spermiarstwo to zjawisko szkodliwe społecznie? Spermiarstwo to nieodłączny element kultury od zarania dziejów. Ba! Praktycznie cała natura się na tym opiera. A to ze jeden spdox z drugim nie potrafi zaruchac bo są odpadami genetycznymi to zrzucają winę na „złych” normikow i spermiarzy dających kobietom atencję. A No i zapomniałbym ze same kobiety tez zle. Tylko sam przegryw nie jest zły i cały wszechświat buntuje się przeciwko niemu
No jak spermiarstwo to zjawisko szkodliwe społecznie?


@Notes: Normalnie.

Spermiarstwo to nieodłączny element kultury od zarania dziejów.


@Notes: Nie, dawniej mężczyźni mieli rigcz i nie błagali o tzipe tak jak te ludzkie abominacje obecnie.

Nie wiem czy doznałeś w dzieciństwie jakiegoś uszkodzenia mózgu czy twoje błędy w logice wynikają z czegoś innego, ale spermiarstwo nie istniało od zawsze i nie w takiej skali jak obecnie.

No ale jak typ płaci
Nie, dawniej mężczyźni mieli rigcz i nie błagali o tzipe tak jak te ludzkie abominacje obecnie.


@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: to jestes bardzo slaby z historii ;) poczytaj moze troche ksiazek.

na jakąś organizację terrorystyczną która planuje zamachy


@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: ale ty #!$%@? fikolki... czy jesli zabijam kurczaka na rosół to znaczy ze mam ochote zabojac ludzi? mniej wiecej takie przyklady dajesz kolego... i jeszcze mnie oskarzasz o robienie #!$%@? z logiki.

co zatłukli
to jestes bardzo slaby z historii ;) poczytaj moze troche ksiazek.


@Notes: Raczej ty powinieneś wrócic do książek :) Jeszcze jakieś 40 lat temu to p0lki musiały spermić do chuopów i to nawet nie do Chadów jakichś tylko przeciętniaków, dlaczego tak bylo? bo pozycja mężczyzny nie była zaburzona przez socjal i spermiarstwo.

o czym ty do mnie w ogole mowisz? jakies dwa albo trzy przyklady z dupy?


To są najświeższe przykłady