Wpis z mikrobloga

Dzisiaj brutalny #blackpill w #mcdonalds, liczyłem samotnych chłopów jedzących posiłek było ich około 8 w przeciągu 20 minut. Jednocześnie nie było ani jednej samotnej kobiety, a precyzując była jedna para kobiet i około 5 par kobieta+mężczyzna.
W przestrzeni publicznej dosłownie nie ma samotnych kobiet.
#przegryw
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tata_Kasi: Mortadela z majonezem i żółtym serem też? :D
PS: Ja wiem że Mac niezdrowy, ale chyba każdy czasem ma smaka na coś niezdrowego, wazne żeby nie przesadzać.
PS2: Ja wiem, że ja przesadzam.
  • Odpowiedz
myszki nie robią mortadeli z majonezem


@Tata_Kasi: żrą dżjuseppe z piekarnika i #!$%@?ą żółty ser kilogramami. Pomiędzy robią przerwy na wcinanie słodyczy które dostały "bezinteresownie" od spermiarzy. A majonezu faktycznie nie tkną "bo jest za tłusty"
  • Odpowiedz
Jednocześnie nie było ani jednej samotnej kobiety, a precyzując była jedna para kobiet i około 5 par kobieta+mężczyzna. W przestrzeni publicznej dosłownie nie ma samotnych kobiet.


@HeavyMagicMissle: Gość raz do maka wyszedł i jaka analiza xD Ponad 4 miliony singielek w kraju, ale ten żadnej upolować nie może.
  • Odpowiedz
@HeavyMagicMissle: Sama w mcd byłam może ze 3 razy w życiu (w podróży). A mój chop, co to singlem wcale nie jest, był pewnie z 60 razy. Dziewczyny raczej nie chodzą same na fastfoody. Chyba nie jedzą tak dużych posiłków, żeby nie być w stanie w domu zrobić sobie kanapki jak są głodne, czy zadowolić się jakąś przekąską ze sklepu/kawiarni?
  • Odpowiedz
@HeavyMagicMissle: Wszędzie chodzę sama, ale makdonalda omijam z daleka, nie cierpię takiego jedzenia. Tak jak napisał jeden mireczek - robię sobie jedzenie sama i nie jest to żadna mortadela z majonezem ani mrożona pizza, tylko w miarę zdrowe, różnorodne rzeczy. A jak mnie złapie głód na mieście, to wolę sobie kupić jakąś bułkę i jogurt.
  • Odpowiedz
@HeavyMagicMissle: zajebiste wnioski, napisz o tym książkę XD nie zapomnij dodać, że to niesprawiedliwe, że kobiety wydają mniej na żarcie na mieście i ceny dla facetów powinny być niższe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HeavyMagicMissle: jezu uwielbiam samemu skoczyć sobie do maczka. z ziomeczkami też spoko, najgorzej z dziewczyną. jak jestem samemu to mnie ogarnia taki spokój, mam czas, mogę posiedzieć sobie na telefonie jedząc fryteczki. nie ma spiny jak w jakiejś "prawdziwej" restauracji gdzie wole iść z kimś bo można porozmawiać o menu, wystroju, kelanerach. a w maku jest zawsze tak samo.
nie wiem czy wolę bardziej sam smak maczka czy właśnie otoczka
  • Odpowiedz
@HeavyMagicMissle trzeba było jeszcze w toalecie sprawdzić, ostatnio jakiś spierdox wstawiał fotę jak je McDonalda w kiblu w akompaniamencie smrodu gówna bo bał się spojrzeń ludzi których nic nie obchodzi co je jakiś zwyczajny chłopak przy stoliku
  • Odpowiedz