Wpis z mikrobloga

#gielda

rynek zamknięty i wykopki ogłosiły koleiny krach ( ͡° ͜ʖ ͡°) szybko piszcie wysrywy, bo start futures o 0:00 może zgasić wasze płonne nadzieje, zreszta krypto już wystartowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 16
@maniek74: A czy widziałeś jak zgasili krypto w pare minut? Na moje za duży strach przed ryzykiem systemowym. Możnaby zagrać pod bailout, ale Yellen mówi, że nie będą tego robić ponownie
@maniek74: zastanawia mnie kiedy przestawisz wajche, ze jest trend spadkowy. 10% na WIG20 to nadal tylko lekka korekta? Jak spadnie do 1750? 1650?
Wielu uwaza, ze to odbicie prawie do 2000 było tylko korektą w trendzie spadkowym, dużą bo +40, ale korektą/ubieraniem.
zastanawia mnie kiedy przestawisz wajche, ze jest trend spadkowy. 10% na WIG20 to nadal tylko lekka korekta? Jak spadnie do 1750? 1650?


@maniek74:

ale o czym ty do mnie piszesz, o jakim rynku?

hmm, chyba wyraźnie napisałem ze o W20
To jak? Kiedy uznasz, ze jest trend spadkowy jak do ilu spadnie od 1980??
@widmo82: dwa, pokaz mi jakiś moj wpis, w którym pisałem, ze na WIG-u jest trend wzrostowy lub spadkowy. Na WIG miałeś odbicie 40% w 3,5 miesiąca a teraz masz cofnięcie o 6% które głównie wynika jak napisał @drylu09 z wyroku na banki i powrocie daniny sasina. Jakiś ślepy i wykresu nie potrafisz sprawdzić, czy się nachlałeś przy weekendzie?