Wpis z mikrobloga

Serio są ludzie którzy uważają że gdyby Grzegorza Brauna uczynić absolutnym władcą Polski, to przeciętnemu Polakowi żyło by się gorzej niż w dzisiejszym demokratycznym cyrku? Lub nawet nie samego Brauna ale dowolnego męża stanu z prostym kręgosłupem moralnym?

Być może jestem trochę zamknięty w swojej skrajnie prawicowej bańce, ale na tym etapie jest to dla mnie pogląd tak dziwaczny, że całkiem zapomniałem w jaki sposób przeciętny normik jest w stanie w coś takiego wierzyć, mówię zupełnie poważnie.

#konfederacja #braun #4konserwy #neuropa #revoltagainsthemodernworld #polityka #nacjonalizm
Pobierz FerdynandMagellan - Serio są ludzie którzy uważają że gdyby Grzegorza Brauna uczynić ...
źródło: Fq80ioHXwAk1xNh
  • 10
@FerdynandMagellan: tak.


@chadaffi: pisofil wypowiadający się w temacie o kręgosłupie moralnym. Żałosne skizo.

Serio są ludzie którzy uważają że gdyby Grzegorza Brauna uczynić absolutnym władcą Polski, to przeciętnemu Polakowi żyło by się gorzej niż w dzisiejszym demokratycznym cyrku? Lub nawet nie samego Brauna ale dowolnego męża stanu z prostym kręgosłupem moralnym?


@FerdynandMagellan: Czekaj, czy ty tu zakładasz, że Braun ma "prosty kręgosłup moralny"?

Być może jestem trochę zamknięty w
@FerdynandMagellan a są ludzie, którzy uważają inaczej? w sensie Polacy, w pełni zdrowia psychicznego?

prawak-konserwa nierozumiejący po co w ogóle jest ta demokracja, jak działa i czemu zastąpienie demokracji totalitaryzmem niczego nie rozwiązuje? shocker.
@FerdynandMagellan: Obecny demokratyczny cyrk sprowadza Polskę w stronę przepaści. Niestety, przed Polską stoi albo droga - urządzania się w d*pie w jakiej dzisiaj jesteśmy, albo RADYKALNE wręcz fundamentalne zmiany w ustroju państwa, gospodarki, polityki zagranicznej bo inaczej taki kraj jak Polska przejdzie do...historii.

Niestety te RADYKALNE reformy i zmiany pewnie będą bolały niejednego, ale to niestety konieczność by Polska przyszłość była w lepszych nastrojach.

Kto wie może monarchizm to jedno z
Serio są ludzie którzy uważają że gdyby Grzegorza Brauna uczynić absolutnym władcą Polski, to przeciętnemu Polakowi żyło by się gorzej niż w dzisiejszym demokratycznym cyrku?


@FerdynandMagellan: nie wiem, spytaj Białorusinów czy woleli by mieć demokratyczny cyrk, czy Łukaszenkę, który jest ichniejszą wersją Brauna. Myślę, że mógłbyś się zdziwić.