Wpis z mikrobloga

@Cephalopoda_Ammonoidea: Wiem, proporcje fajnych kobiet do tych nieciekawych są rzeczywiście mocno nieciekawe, wręcz się człowiek zastanawia "co tu się właściwie w przeszłości #!$%@?ło?" No bo chów wsobny? No nie, ich historia jest jednak historią kilku fal migracji dość odmiennych ludów. A mimo to coś tam jest dziwnego. Inna sprawa, to coś co zawsze było trochę rozwalające ta duża amplituda różnych cech zewnętrznych między ludźmi. Idzie sobie jakaś taka mała, wątła niczym
Uroda brytyjskich kobiet i smak ich kuchni uczyniły z Brytyjczyków wspaniałych żeglarzy i podróżników.


@Chrystus: mnie najbardziej dziwi, że odkrywając tyle krain zamorskich i mając tyle koloni nie nauczyli się używać przypraw. te ich kiełbaski z szałwią (a często i z np. jabłkiem albo innym #!$%@? składnikiem), o konsystencji rzadkiej gliny (żebym się gorzej nie wyrazić), to nawet pies żreć nie chce.
sciana - >Uroda brytyjskich kobiet i smak ich kuchni uczyniły z Brytyjczyków wspaniał...

źródło: apple-and-sage-scaled

Pobierz
Uroda brytyjskich kobiet


@Chrystus: Brytyjki nie sa brzydkie (chyba ze ktos obraca sie wsrod samych the lowest of the low, scum of this fooking earth albo wsrod innych travellersek) tylko maja inna urode niz ta do ktorej Polacy sa przyzwyczajeni. one ogólnie są wieksze, wyzsze i bardziej pulchne niz to co znamy z Polski.
@Chrystus: Mi smakują te ich śniadania, szczególnie bekon mają bardzo dobry. Do tego gromada świetnych serów.
Schodząc na temat kobiet, to może mi się gust zmienił, ale mam wrażenie, że w ostatnich latach Polki się bardzo opuściły jeśli chodzi o dbanie o siebie i poczucie gustu. Kiedyś jak się do Polski przyjeżdżało zza granicy, to jednak było widać jakąś naturalność kobiet, a teraz nie dość, że otyłość jest coraz popularniejsza, to