Wpis z mikrobloga

NO CO TY? DOPIERO TERAZ SIĘ NAUCZYLIŚCIE RELIGIJNE ŚWIRY? A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz?

wiec #!$%@? od aborcji #!$%@? od homoseksualistów a co do pedofili to wy sie na tym najbardziej znacie


@evilmalina: Kto to jest Wy? "Wy się znacie", "teraz się nauczyliście". Co ja mam z tym wspólnego? Proponuję nie generalizować i nie uważać, że jak krytykuję to znaczy, że
@elniks: Moim zdaniem nie jest to skrajność czy #!$%@?. Tego typu uroczystości raczej nie mają na celu obnoszenia się z chęciom zachowania czystości a raczej służą sakralnej celebracji oraz prawnemu ( prawo kościelne ) zawarciu tych konsekracji. ( co do tego ostatniego to nie wiem co prawo o tym mówi ) . Wątpię by ktoś decydował się na takie przyrzeczenia ze względu na opinię innych.
w takim samym stopniu jest to zaburzenie psychiczne, jak homoseksualizm lub zmiana płci.


Obnoszenie się publicznie kobiety w kościele, że nie będzie się z nikim ruchać, a obnoszenie się publicznie chłopa na love parade, że rucha się z kolegą: znajdź 10 różnic.


@elniks: W swoich rozkminach masz błędne założenie, że "całe to LGBT" to polega na tym, aby opowiadać o seksie analnym homoseksualistów.
Jak widzisz parę młodą, to też stwierdzasz, że
nie musisz tam wchodzić i tego oglądać, czego nie można powiedzieć o pedałach łażących po publicznej ulicy.


@Nie_bede_mial_zony: współczuję ci. Musisz się bardzo źle czuć, kiedy widzisz newsy o tym, że jakiś aktor wziął ślub, albo jak znajomi wrzucają zdjęcia swojego dziecka na social media.
@smallboobslover

@pijewodezkaluzy: polemizowałbym xd takie poddaństwo wierze jest związane przeważnie z jakimś upośledzeniem - te kobiety nie są zbyt mądre, ani zaradne. Żadnego pożytku z nich nie będzie. Syn mógłby być wyedukowany dobrze, w przeciwieństwie do tych bab i jakoś przynieść dumę ojcu lub go później wesprzeć w trudniejszych chwilach.


To samo można powiedzieć o wszystkich mężczyznach którzy nie mają dzieci, że żadnego pożytku z nich nie ma. Skoro pożytek sprowadzasz
@gadatos: Jak ktoś chce to niech sobie zachowuje dziewictwo, ale po co ogłaszać to uroczyście i publicznie? Jak to się ma do tych słów: "Słyszeliście również, że powiedziano przodkom: Nie będziesz fałszywie przysięgał, lecz dotrzymasz Panu swej przysięgi. A Ja wam powiadam: Wcale nie przysięgajcie, ani na niebo, bo jest tronem Bożym; ani na ziemię, bo jest podnóżkiem stóp Jego; ani na Jerozolimę, bo jest miastem wielkiego Króla. Ani na swoją
@Tymajster: Trochę dziwne porównanie. Biblia mówi o czystości i walce z pożądliwościami, a drapanie się nie jest niczym złym. Poza tym chrześcijanin nie musi być we związku małżeńskim w który przyzwala na współżycie.
Trochę dziwne porównanie. Biblia mówi o czystości i walce z pożądliwościami, a drapanie się nie jest niczym złym.


@Mrocznyeniu: a ja czytałem bajkę o zachowaniu czystości od drapania się, a seks nie jest niczym złym.

To że katolicy mają swoja książkę od 2000 lat nie znaczy, że ich pomysly trzeba traktować inaczej niż wysrywy wymyślone na kiblu.
@Tymajster: tylko katolicy uznają "Bajki" z Biblii a nie o drapaniu się. Te kobiety są wyznania katolickiego, więc traktują "te wysrywy" poważnie. Możesz sobie pisać o tym że Biblia to bajki, ale dla wierzących osób jest czymś więcej
@huudyy: Tak właśnie uważało większość cywilizowanych ludzi którzy żyli przez ostatnie tysiące lat. Ateizm jest nie tylko niedojrzały, ale i samoniszczący - pokaż mi jedną ateistyczną (lub bliską nowoczesnemu ateizmowi) cywilizację, która osiągnęła cokolwiek oprócz szałasów z patyków.

Zachowujesz się z taką wyższością i pychą która jest odwrotnie proporcjonalna do osiągnięć ateizmu. I ty jeszcze mówisz coś o dojrzałości! Tylko dlatego, że przyjąłeś punkt widzenia ludzi którzy w każdym innym momencie
Pobierz N.....k - @huudyy: Tak właśnie uważało większość cywilizowanych ludzi którzy żyli prz...
źródło: NPC_wojak_meme