Wpis z mikrobloga

ogarnij ten #!$%@? z kablami i postaw ta jednostke i drukarke gdzies wyzej bo tylko wciagaja caly kurz xd


@daeun: dupą chyba wciągasz kurz znafco xD odkurzać trzeba w domu to kurzu nie będzie. Stawiając na biurku zajmie sobie tylko niepotrzebnie miejsce, zwiększy hałas i podniesie temperatury.
@Metodzik: ah, ok. Czasem ogladam streamów którzy zyja w takim ledowym burdelu i mi słabo na sam widok.

Z cyklu bezsensowne protipy - kup sobie biurko x80cm, polepsza jakosc zycia prawie tak jak posiadanie drugiego monitora. ;p

Osobiscie jestem fanem skrajnego minimalizmu i maksymalnej funkcjonalnosci.
@Dymass: Jak dla mnie to spoko, ale ja jestem mało wiarygodnym źródłem, bo nawet jak wszyscy psioczą na dodatek to ja i tak zawsze mam co w nim robić. Żaden z dodatków nie był dla mnie taki abym w niego przestał grać bo jest słaby.
dupą chyba wciągasz kurz znafco xD odkurzać trzeba w domu to kurzu nie będzie. Stawiając na biurku zajmie sobie tylko niepotrzebnie miejsce, zwiększy hałas i podniesie temperatury.


@SmakoszKotow: no ale właśnie po to są podstawki - najlepiej na kółkach, żeby łatwiej było tego kurzu się pozbywać xD No i stoi trochę wyżej i znacznie mniej się syfi, sam sobie właśnie kupiłem, bo nie mam miejsca na biurku. Moja akurat nie należy
geuze - >dupą chyba wciągasz kurz znafco xD odkurzać trzeba w domu to kurzu nie będzi...

źródło: xd

Pobierz
@K-S-: Dzięki
Chciałem inną, ale morelet mnie trochę oszukało i brałem tą albo czekam prawie tydzień na tą co chciałem. Za bardzo się napaliłem na nowego kompa i wziąłem obecną.