Wpis z mikrobloga

@UchoSorosa: Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy pisowej, niech będzie pewny, że mu tego posta mocznikkk do moderacji czym prędzej zadenuncjuje, w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji, w interesie walki o podwyższenie stopy życiowej ludności, w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia, w interesie naszej Ojczyzny.
@UchoSorosa: jestem totalnym antykomunistą, obrażasz mnie porównaniem do gomułki. poza tym nie jestem zwolennikiem PiSu. głosuję na Konfederację.
@Kryspin013 nie jestem trollem. tak ciężko zrozumieć, że ktoś ma wartości, a nie wali sobie konia do lewicowo-liberalnego ścieku?
no i nie wiem czmeu miałbym blokować wypowiedzi? lewactwo same się kompromituje swoimi lewackimi bzdurami
@Kempes tak, większość totalnej opozycji to zdrajcy Polski.
@aegispolis dlaczego mnie obrażasz?
@Kryspin013 nie jestem trollem. tak ciężko zrozumieć, że ktoś ma wartości, a nie wali sobie konia do lewicowo-liberalnego ścieku?

no i nie wiem czmeu miałbym blokować wypowiedzi? lewactwo same się kompromituje swoimi lewackimi bzdurami


@mocznikkk: śmierdzi od ciebie trollem na kilometr. Nie masz nawet podejścia do zachowania pisowców i k0nfiarzy z wypoku. Jedną z cech której ci brakuje to bycie płaczliwym snowflakiem. Musisz jeszcze poćwiczyć.

A no wstawki o patriotyzmie pod
@Kryspin013: @L3stko to żaden konfedepisowiec, czy jak wy to mówicie, lewusy. przecież typ głosował na trzaskowskiego, więc o czym my mówimy XD to zwykły libek.

A no wstawki o patriotyzmie pod znaleziskami dosłownie o tym, że pis znowu coś ukradł są zbyt oczywiste


gdzie tak pisałem?
@Kryspin013: z tego co kojarzę, to jest światopoglądowo centrowcem i tylko popiera Konfederację ze względu na paróweczki Korwina. to jaki rasowy? Konfederacja to sojusz środowisk patriotycznych i konserwatywnych. a patriota i konserwa nigdy nie głosowałby na czaskoskiego.
@Kryspin013: z tego co kojarzę, to jest światopoglądowo centrowcem i tylko popiera Konfederację ze względu na paróweczki Korwina. to jaki rasowy? Konfederacja to sojusz środowisk patriotycznych i konserwatywnych. a patriota i konserwa nigdy nie głosowałby na czaskoskiego.


@mocznikkk: centrowiec popierający skrajną prawicę z krzyżem w mózgu. Ma sens xD