Wpis z mikrobloga

Generalnie poznałem loszke po dużej ilości lat bezloszkowości, takiej w moim typie i charakterze
ale #!$%@? mnie to, że naczytała się #!$%@? wie czego i myśli że trzeba ją zdobywać bo ona chce być zdobywana
a mnie otwarcie przyznaje że traktuje jak kolege bo nie jest gotowa na zwiazki

jak jej #!$%@?ć? teraz się zapisałem na tańce a ona myślałem że się zsrra z zazdrości, już sama mówi że tindera chce zakładać xd
teraz ma ból że kwiatów nie dostała na dzień kobiet i nikt jej nie daje a dostała ostatnio na 14 lutego. xd

#!$%@? z ksiezniczkami ja #!$%@?, nienawidze ksiezniczek, czemu laska nie może być fair
albo ja się myle

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 6
Ona jest typu ludzi, którzy jak się wiążą to na zawsze i po grób. Stary typ.


@artur-tyminski: Na zawsze, czyli do czasu aż się znudzi. Nie księżniczka, tylko typowa narcyzka która nie uznaje kompromisów i musi być wszystko według jej zasad nie licząc się z Tobą. Musisz się szanować i cieszyć, że dostałeś szansę bo ona chce tylko wygody a widocznie przy Tobie nie czuje tej wygody bo już by była
@Bitszkopt: Niepokojąco przypomina to dziewczynę, z którą się spotykałem rok temu. Też mówiła że ma staroświeckie podejście do związków, a okazało się że jest po prostu narcyzem z wiecznym niedoborem atencji. I oczywiście na jakiekolwiek ustępstwa nie można było liczyć, bo kompromis to ujma na jej godności. Dałem sobie wejść na głowę na pare miesięcy, ale na szczęście udało się to skończyć.