Wpis z mikrobloga

@Vermeerrr: Zaczęłabym od tego, że większość nieco inaczej rozumie zołzę z definicji, a to nie jest tak pejoratywne określenie. Każdy ma inne preferencje, ale jakbym miała generalizować to tak wielu facetów ma do takich kobiet słabość tak jak i my lubimy częściej bardziej charakternych, kontaktowych, pewnych siebie facetów. Taka kobieta czy mężczyzna po prostu daje więcej emocji, więcej się dzieje. Nie mówię tu rzecz jasna o skrajnościach typu sebastian czy
  • Odpowiedz
  • 3
nie wolą, tylko te miłe lecą zazwyczaj na złych gości i nie dają tym normalnym szansy, stąd takie teorie. bo ten dynamiczny oski nie poprzestanie na jednej
  • Odpowiedz
Faceci wolą atrakcyjne, a atrakcyjne wiedząc że są atrakcyjne bywają zołzowate. Stąd raczej ta zależność.


@stulejan_perspective: Dzięki, chłopie. Miałem to samo pisać.
Zresztą działa to tak samo w drugą stronę. Jak facet jest atrakcyjny to może być "łobuzem" bo może sobie pozwolić na więcej bo ma opcje.
  • Odpowiedz
@Vermeerrr: ale ty wiesz, że to działa też w drugą stronę nie?
Faceci też się często żalą, że przychylali niebo swoim kobietom a one ich zostawiają ich dla tępaków i chamów
Ja sam się o tym przekonałem na własnej skórze niestety
  • Odpowiedz
Czy jest ziarnko prawdy w tym, że mężczyźni wolą zołzy?


@Vermeerrr: bzdury :p Problemem tych kobiet jest to że wybierają do związków kobieciarzy :p Nie od dziś wiadomo że wy kobiety lubicie toksyczną męskość :p No to niestety :p Zmiencie swoje upodobania, szukajcie mężczyzn którzy będą was szanować i bedziecie szczęśliwe :p
Tylko tacy panowie nie jezdza drogimi autami i nie bedą was adorować na dyskotekach :p
  • Odpowiedz
@Vermeerrr: po części tak.
Jest książka "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy". Polecam przeczytać.
Ale tak naprawdę kochamy pewne cechy, a nie zołzowatość :)
  • Odpowiedz
@Vermeerrr: To nieprawda. Rzygam tymi stereotypami.

Mężczyźni i kobiety są po równo winni tej patologii. Jedni udają, że to jest fajne. Drugie #!$%@?ą jakieś krzywe akcje, bo myślą że to kręci facetów. W rezultacie normalni ludzie nie wiedzą co się dzieje, bo wokół sami debile.

Ja bym chciał kobietę racjonalną i logiczną.
  • Odpowiedz
Zaczęłabym od tego, że większość nieco inaczej rozumie zołzę z definicji, a to nie jest tak pejoratywne określenie. Każdy ma inne preferencje, ale jakbym miała generalizować to tak wielu facetów ma do takich kobiet słabość tak jak i my lubimy częściej bardziej charakternych, kontaktowych, pewnych siebie facetów. Taka kobieta czy mężczyzna po prostu daje więcej emocji, więcej się dzieje. Nie mówię tu rzecz jasna o skrajnościach typu sebastian czy karyna.


@asiaczk
  • Odpowiedz