Wpis z mikrobloga

@Ave_Boryna Nie przyznawaj się! Tak miało być! Jak muzyka do gry sprzed 10 lat.
Jak gram w orkiestrze i coś #!$%@?ę na, albo ktoś inny na koncercie to przed publiką udajemy, że tak miało być. :) Na próbach co innego. Wtedy czepiamy się wszystkiego.

Ale ogólnie jest potencjał i koniecznie rób to co robisz dalej. Miks, masterowanie to rzeczy nabyte i z czasem jest zawsze lepiej. :)

Ile czasu poszło na ten
@worm_nimda: Marketing również nie jest moją najmocniejszą stroną. Fakt, lepiej mówić, że tak miało być. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A na koncercie to już w ogóle. Kiedyś trochę grałem na gitarze. Średnio nad jednym kawałkiem spędzam kilkadziesiąt godzin, pewnie tak 40-80, w zależności od długości. Ten jest dość krótki, więc pewnie koło 40. Dużo z tego czasu poświęcam na naukę, analizę innych kompozycji i poszukiwanie odpowiednich rozwiązań,
@Ave_Boryna Nie. Nie jestem zawodowym muzykiem tylko amatorem grającym na trąbce w orkiestrze także z zawodowymi muzykami. Jeżeli chodzi o DAWy to mój syn męczy temat od dobrych 5 lat i chce zawodowo zajmować się produkcją. Trzymam za niego kciuki, ale że Asperger to może się okazać, że z dnia na dzień temat porzuci. ¯_(ツ)_/¯ Pytałem Cię o czas z ciekawości. Podobnie wychodzi u mojego syna - od 20 do 80h na
@worm_nimda: z doświadczenia powiem, że siedzenie w bańce to największy wróg. W tym interesie trzeba bardzo pchać do przodu, co wiąże się z nieustanną krytyką. Nie zawsze złą, ale strach jest. Ja już jestem stary i mi się w ogóle nie chce tego robić. Fajna sprawa jak się ma ambicje i zacięcie.