Wpis z mikrobloga

Jak rozwiązać problem ze szczekającymi psami sąsiada? Psy szczekają tylko wtedy kiedy nie ma nikogo w mieszkaniu. Pracuje z domu i jest to irytujące słysząc ujadanie przez kilka godzin dziennie. Dzwonienie na policje nic nie daje bo nie mogą dać mandatu bo nikogo nie ma w domu.
#mieszkanie #mieszkaniewbloku #psy
  • 7
@PiotrokeJ Pogadaj z sąsiadem, że po prostu trzeba psy od uczyć szczekania. Jeśli szczekają, gdy sąsiada nie ma, to on tego nie zrobi. Domyślam się, że na Twoją prośbę psów się nie pozbędzie. Zaproponuj, żeby zakładać psom podczas jego nieobecności obroży rażące prądem. Mogą być na czujnik hałasu, ewentualnie sterowane pilotem przez Ciebie.
@Zulf: Rozmawiałem z właścicielką, no mówi ze pracuje z psami ale nic to nie daje. Temat już się przewija kilka miesięcy ale moja cierpliwość się kończy.

@adGilgamesh Mam już psa :)

@kiszczak Rozmawiałem już z właścicielka psów i słyszę że już tak nie będą szczekały, jednak temat wraca po tygodniu znowu. Argumentuje to ze cieżko oduczyć te psy bo są ze schroniska.
@PiotrokeJ: Ciesz sie ze cos z tym robi - jak sasiadowi zwrocilem uwage ze zostawia psa na 8-9h i ten szczeka, ze cos sie musialo zmienic (kiedys nie bylo tego problemu), to powiedzial ze jemu nie przszkadza i ma to w dupie bo przeciez nie ma ciszy nocniej.