Wpis z mikrobloga

@Peter_Mountain: dla mnie to jest okej jak prywatne firmy sobie dają co tam chcą dla kobiet, natomiast boli mnie jawne łamanie art. 32 & 33 konstytucji 3 RP w postaci różnego wieku emerytalnego ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Ale hehe Paczcie na ruskich jakie to są zwierzęta. A to co się dzieje w Polsce w postaci braku zrozumienia przestrzegania własnego prawa to nie jest oznaką zezwierzęcenia?

Uwierzcie mi
bo jak widać Polsce do cywilizacji też sporo brakuje


@KondominiumKatoSocjalistyczne: Najśmieszniejsze, że jesteśmy jednym z niewielu krajów w Europie gdzie są różnice w wieku emerytalnym między kobietami a mężczyznami, i do tego krajem, który ma tą różnicę największą. Co więcej, chyba tylko na Białorusi kobiety przechodzą na emeryturę przed 60, więc Polska jest jednym z najlepszych miejsc do życia w Europie dla kobiet pod tym względem, a mimo to stękają jak
@Peter_Mountain: podaj adres to wyślę Ci kwiatki na dzień mężczyzny skoro potrzebujesz aż tak bardzo docenienia z okazji tego dnia. Jak mnie wkur... Ludzie którzy zaglądają do cudzego talerza i pierdziela że im też się tyle należy.