Wpis z mikrobloga

Tymczasem @ebismolarek w alternatywnej rzeczywistości

Logika #4konserwy powala.

#lewica wchodzi do Sejmu jako partia domagająca się liberalizacji aborcji i chcąca budowy mieszkań socjalnych. Lament prawicowych degeneratów, że partia śmie głosować zgodnie z zapowiedziami. Do czego to podobne, co nie? xD


Rozumiem, że jeśli jakaś partia wejdzie do sejmu z idiotycznym twoim zdaniem postulatem, to nie będziesz ich śmiał krytykował, że chcą wprowadzić w życie ten postulat?
@Imperator_Wladek: dał wam przykład tusk jak realizuje program. I SLD obniżające podatki xDDDD

Ale nie do końca w tym rzecz, neuropki. Wy kwestionujecie, że oni nie będą za niskimi podatkami, bo są za aborcją.
To tak jakbym napisał przy głosowaniu RAZEM nad związkami jednopłciowymi, że oni mieli przecież budować squaty.

@Kryspin013: No i z czym się nie zgadasz? Akurat ten tweet ma sens. Zagwarantowanie przez pracodawcę =/= wprowadzenie zakazu przez
@Kryspin013: No i z czym się nie zgadasz? Akurat ten tweet ma sens. Zagwarantowanie przez pracodawcę =/= wprowadzenie zakazu przez państwo.


@ebismolarek: Cokolwiek bym tu nie napisał i tak zrobisz fikołka z potrójnym saltem xD

No to ci odpiszę na serio, ale wyjątkowo raz. Tam absolutnie nigdzie bosak nie wspomniał nawet słowem o pracodawcy a kontekst dyskusji dotyczył zakazu wprowadzonego przez państwo, którego bosak broni rękami i nogami bo wiara
@ebismolarek: Wymień mi proszę jakieś argumenty świadczące za tym, że są najbardziej wolnościowi. Odłóż na chwilę bajki o niskich podatkach (bo tylko tym argumentem szafują konfederacji, a sam Mentzen w jakimś wywiadzie stwierdził, że nie da się za bardzo podatków obniżyć bez uszczerbku na działaniu państwa jako instytucji) i podaj jakieś inne argumenty. Jestem zwyczajnie ciekaw jaka jest propozycja konfederacji.

Obecnie to słabo widzi mi się wizja niskich podatków w zamian
Obecnie to słabo widzi mi się wizja niskich podatków w zamian za życie w drugim Iranie czy Afganistanie (bo pewnie tak skołczyło by się po długoletnich rządach konfederacji).


@zeta_: W Rosji mamy niskie podatki i państwo finansujące się w dużej mierze z surowców. Normalnie raj na ziemi. Do tego jeszcze silna władza, przeciwwstawianie się zgniłemu zachodowi i LGBT... Czy w sumie nie o to walczy Konfederacja?
@Kryspin013: typowe dla typa, ze nie ma argumentow i wyskakuje z czyms typowym


@ebismolarek: #!$%@? skłamałeś mi wprost tutaj ale piszesz, że to ja bredzę a nie majac argumentów zaczynasz mnie obrażać xD

Wyprowadzisz sie od rodzicow to moze zmadrzejesz troche, choc tempa predkiego nie przewiduje takiego stanu rzeczy.


@ebismolarek: #!$%@? masz pojęcie o moim życiu. Patrząc na staż an wypoku to przewiduję, że możesz być z 10 lat
który to już raz partia określająca się jako ta najbardziej wolnościowa okazuje się katolickimi zamordystami?


@Kryspin013: i tak nie mają podjazdu do najbardziej zamordystycznej partii którą jest Lewica i która to chciała zamykać ludzi z grypką w domach żeby elity mogły poruszać się po świecie bez plebsu.
Kupamilosci - >który to już raz partia określająca się jako ta najbardziej wolnościow...

źródło: fdde7d9f21171d0569fd819e647eaca64e627dcae3055b1c584182fdc4189ad7

Pobierz