Wpis z mikrobloga

@Zielony_Ogr ale, że do mamy to też spermiarstwo czy jak? bo chyba w festiwalu #!$%@? chodziło mu o cały ten cyrk w pracach, szkołach itp i tak ja to odebrałem. Nie przyszło mi do głowy, że można było to odebrać na twój sposób, ale wyzwaliśmy się od debili i to najważniejsze ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kryskamatyska mordeczko o co chodziło dokładnie to tylko ten wykopek wie, ale nie trzeba od razu rzucać haseł skrajnych typu żeby matka #!$%@? miała naplute na ryj, bo to pojechane ostro

a poniekąd gość ma rację. Od samego rana wszystkich #!$%@?ło, bo dzień kobiet, radia nie da się słuchać dzisiaj w ogóle, takie #!$%@? i ludzie przesadzają napędzając to całe gówno gdzie później oczekiwania są coraz większe a niektóre oburzone bo dostały
za dwa dni dzień mężczyzny ale kto by tam pamiętał.


@Wraczek: no ja nie pamiętałem. Ty pamiętasz i będziesz w piątek płakać, że nie dostaleś wymarzonego prezentu?
@Zielony_Ogr majster ale nie szperam w przeszłych wpisach i nie prześwietlam wszystkich wpisów jakiegoś wykopka, ale ok tu akurat ziarno racji jakiejś masz. Natomiast twój komentarz mi się nie spodobał i dlatego napisałem do napisałem niezależnie od tego czy to wpis tego czy innego wykopka.
@Wraczek: Ja tam np. na walentynki dostałem według mnie fajniejszy prezent niż ten co ja dałem. W normalnych związkach obie strony dadzą sobie jakiś drobiazg. To po prostu miłe. Sam róży bym nie kupił bo to taki bezużyteczny przedmiot.