Wpis z mikrobloga

Na wieczór chłopska historia...

Jakiś czas temu pracowałem w pewnym elektromarkecie - coś w stylu RTV Euro AGD, Media Expert, Neonet (w zasadzie to jeden z nich xD). Nie będę rozpowiadał się o warunkach pracy bo były w miarę okej, powodem mojego zwolnienia było coś innego. No i pracowałem tam z takim kolegą, który jak ja pochodził ze wsi. Jako chłop wiejski jestem ogromnym fanem różnych kiełbas, dziczyzny i tego typu rzeczy a ten oto kolega miał dostęp do takich rzeczy.

Z nami pracowały różne baby, głównie można je określić słowem "Julka" albo "p0lka". Wśród nich była kierowniczka - delikatna kobita co nie je mięsa no chyba że pierś z kurczaka bez żadnych żyłek itp. No i pewnego dnia mój kolega przyniósł mi i sobie swojską kiełbe z dzika. Każdy kto taką kiełbasę jadł wie jak bardzo intensywny ma ona zapach. Kolega zostawił kiełbasę w papierowym worku w lodówce i kierowniczka jak poszła sobie na przerwę to jak otworzyła lodówkę to mało się nie zbełtała xD

Akcja stulecia była jednak pod nieobecność kierowniczki. Kolega mówi do mnie bym zabrał garnek na jutro do pracy (XD) no to ja spakowałem garnek do plecaka i z nim wbiłem jak debil. Stoję sobie potem na kasie i coś mi zaczyna #!$%@?ć kiełbasą... #!$%@? ide sprawdzić xD Wbijam powoli na nasz socjal a tam #!$%@? ten kolega stoi i miesza w garnku (XDDD) który stał na #!$%@? z wystawy płycie elektrycznej (XDDDDDDDD). Miesza w tym garnku, ja patrzę a tam #!$%@? biała kiełbasa. Nagle na całym sklepie zaczęło #!$%@?ć kiełbasą, baby zaczęły drzeć ryja na nas i psikać zapachami po całych alejkach a my siedzimy, żremy kiełbę z chrzanem xD

Albo jak kupilismy kilogram parówek w biedronce, do tego jakiś kepucz i potem na talerzu ten kilogram podgrzaliśmy w mikrofali. Szkoda nam było brudzic to jedlismy z jednego talerza a tak się składało, że w pokoju obok kierowniczka prowadziła rozmowę kwalifikacyjną. I wbija tam jedna z tych Juleczek i drze morde na nas - "CO TU TAK ŚMIEDZI!! NAPIERDZIELIŚCIE TUTAJ CZY CO!!!!!" - A my z kolegą #!$%@?ę z niej drzemy. Ta się patrzy na nas, a my tylko do niej szeptem, że obok kierowniczka siedzi w pokoju i robi rozmowę xD

#przegryw #pracbaza
HuopWsiowy - Na wieczór chłopska historia...

Jakiś czas temu pracowałem w pewnym ele...

źródło: yQTzh5ptLQ-4

Pobierz
  • 3