Wpis z mikrobloga

Hej, wyborcy konfederacji. Często podkreślacie że konfa głosuje inaczej od pisu i że jest realną alternatywą. Dziś też zagłosowała inaczej niż większość pisu, oraz cała KO i lewica. Szkoda że sprawa dotyczyła karania 8 latami więzienia za samo nakłanianie do aborcji i 2 latami więzienia za informowanie o sposobach aborcji.
Rzeczywiście, zajebista alternatywa. Gospodarki nie naprawią, ale przynajmniej wprowadzą katolicki fundamentalizm XDDDD

Kiedy wreszcie zrozumiecie, że przez wbity w ich głowy wielki katolicki gwóźdź ich rządy nie mają prawa przynieść niczego dobrego dla tego kraju? Niezależnie jak dobre mają pomysły na gospodarkę (choć ich nie mają).
Aha, głosowano za odrzuceniem, więc głos przeciw jest głosem popierającym projekt.
#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazpisu #aborcja #polityka
mayek - Hej, wyborcy konfederacji. Często podkreślacie że konfa głosuje inaczej od pi...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

8 tygodniowy płód to nie człowiek.


@kalu85: A to płód człowieka, to jakiś odrębny gatunek?

cytuje z totylkoteoria.pl

Po wniknięciu plemnika do komórki jajowej i zlaniu się przedjądrza męskiego i żeńskiego, powstaje zygota. Wraz z jej pierwszym podziałem zaczyna się okres zarodkowy i wtedy też mowa już jest o zarodku (embrionie). Jest to również moment powstania nowego, osobnego życia, przedstawiciela danego gatunku. Mówienie więc o zarodku ludzkim jako człowieku (Homo
  • Odpowiedz
@MathKonfederacja plod człowieka to jakiś zlepek komorek, zarodek wygląda jak jakis biały sluz i możesz to z siebie wysrac bez mrugnięcia okiem i nawet nie zauwazyc, jeśli stawiasz takie coś na równi z człowiekiem to współczuję. W dodatku jak nie chcesz robić aborcji to jej nie robisz, albo dobierasz sobie babe z takimi samymi poglądami, czemu chcesz z łapami wchodzić w moje majtki i mówić mi co ja mam robić i
  • Odpowiedz
@Denatur0v ale ja się nie kłócę że to etap rozwoju człowieka, tylko że płód tym człowiekiem nie jest i nie ma i nie powinien mieć takich samych praw jak osoba narodzona lol jak dla was płód to taki sam człowiek jak wy to niech sobie przeżyje bez ogranizmu matki bo ja np nie mam zamiaru na ten moment pasożyta w sobie nosić xD
  • Odpowiedz
plod człowieka to jakiś zlepek komorek,


@laventel: wiesz, że ty też jesteś zlepkiem komórkiem?

z wyskrobaniem czegoś co nawet nie przypomina wyglądem człowieka


wygląda jak człowiek w okresie zarodkowym. Też tak wyglądałaś kiedyś. Całe szczęście, że twoja matka nie myślała jak ty i cię nie zabiła jak byłaś na tym etapie. Mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno i postanowisz nie zabijać
  • Odpowiedz
rozumiem, że informowanie ludzi o sposobach jak zabić daną osobę nie ma prawa być karalne


@MathKonfederacja: UWAGA INFORMUJĘ:
"Jeżeli przytrzymasz żyjącą osobę pod wodą przez więcej niż 10 minut to ją zabijesz"
A teraz dzwoń po prokuraturę byku xD Ten projekt jest tak debilnie napisany że stwierdzenie:
"W czechach jest legalna aborcja" mogło by być ścigane
  • Odpowiedz
@laventel: Człowiek jest człowiekiem niezależnie od etapu rozwoju twierdzenie że tylko w pełni rozwinięty człowiek zasługuje na miano człowieka jest bezsensu. Dlaczego chcesz narodziny traktować jako moment otrzymania praw? Nie rozumiesz że człowiek chwilę przed narodzinami nie różni się niczym po za miejscem w którym się znalazł. To że ktoś nie jest wstanie sam przetrwać nie znaczy że traci prawo do życia gdyby tak było to niemowlaki też powinno móc
  • Odpowiedz
@MathKonfederacja w przeciwieństwie do zarodka mam mózg, wszystkie ograny, potrafię myślec i czuć xD
jakby moja mama chciała mnie usunąć bo nie chciałaby kolejnego dziecka albo nie mogła sobie na nie pozwolić to good for her, wtf, myślisz że jakiś problem z tym mam? xD nawet bym o tym nie wiedziała że mnie wyskrobala bo pssst..nie istanialabym xD jej by się lepiej żyło, ja bym się nie musiała denerwować i z
laventel - @MathKonfederacja w przeciwieństwie do zarodka mam mózg, wszystkie ograny,...

źródło: temp_file.png8107450812097613621

Pobierz
  • Odpowiedz
@Denatur0v

Nie rozumiesz że człowiek chwilę przed narodzinami nie różni się niczym po za miejscem w którym się znalazł.

? bitch, dlatego aborcja jest możliwa do któregoś tygodnia ciąży, a nie przez okres całych 9 miesięcy xD do momentu, w którym taki płód nic nie czuje to uważam że jak najbardziej można się pozbyć niechcianego smroda ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dziecko nie bierze się w twoim ciele z niczego to twoje działania doprowadzają do zaistnienia ciąży i musisz ponieść konsekwencje swoich decyzji i nie możesz
  • Odpowiedz
a dlaczego stawiasz prawa jakiejs fasolki wyżej niż prawa moje, twojej matki, siostry, czy dziewczyny XD


@laventel: Nie stawiam. Ciebie, mojej matki, czy też siostry (skąd wiesz, że mam siostrę?), czy dziewczyny też nie ma prawa nikt zabijać.
  • Odpowiedz
@laventel: To że dziecko nic nie czuje nie jest argumentem że można je zabić. Konsekwencje twoich działań musisz ponieść ty nie możesz ich przerzucać na niewinne dziecko które straci życie przez twoje zaniedbanie.
  • Odpowiedz
@MathKonfederacja w momencie, w którym zabraniasz mi decydować o moim ciele i każesz nosić w sobie pasożyta i on jest ważniejszy niż moje samopoczucie i zdrowie to stawiasz prawa płodu wyżej niż moje
  • Odpowiedz
Aborcja to zabójstwo.


@Denatur0v: Szybko chwytaj za telefon in dzwoń do prokuratury, musisz zgłosić panią "Julie Łapińską" ta zwyrodniała osoba opisała jak dokonać zabójstwa na dorosłej osobie, można by powiedzieć że nawet opisała w książce jak tego dokonać.
  • Odpowiedz