Wpis z mikrobloga

Mógł próbować negocjować z Kostuchą.
Obiecać wiedźmie Rosji że przed kamerą opowie o zbrodniach nazistowskiego kijowskiego reżimu. Zdradzi szczegóły planu ataku na Moskwę. Opisze jak torturowane były rosyjskie dzieci. Powie wszystko co Putin chce usłyszeć. Wszystko - żeby tylko zachować życie.

Czyż nie takie emocje szarpią duszę człowieka dosłownie stojącego już we własnym grobie?!

Jednak zachował klarowność myśli. Swój ostatni oddech poświęcił na na tę samą sprawę za którą dał życie - "Sława Ukrainie!".

Rosjanom udało się zabić ciało, ale nie mają narzędzi żeby zabić ducha. Walczący w imię szowinizmu i przy użyciu swoich petrodolarów ruscy nie rozumieją tego. Ducha Wolności, Niepodległości zabić się nie da - srogo pożałują że kiedykolwiek próbowali.

#ukraina #wojna #rosja #rosjawstajezkolan
Pobierz harcerz - Mógł próbować negocjować z Kostuchą. 
Obiecać wiedźmie Rosji że przed kamer...
źródło: execution slava ukraini
  • 16
@harcerz: Chciałbym tak zginąć bohaterską śmiercią, z chłodem spalić fajka i splunąć kacapowi prosto w twarz słowami które tylko go #!$%@?ą, a wszystko to pięknie udokumentowane i ten filmik będą oglądały kolejne pokolenia.
A tak to chłop najwyżej zdechnie na starość przy biurku na otłuszczenie mózgu i już nikt nigdy o nim nie wspomni eh.
@harcerz: gurva, oglądając ten krótki sąd... nie wiem jak bym postąpił... Jakim heroizmem i z jaką beznadziejnością musiał sie zmierzyć. On wiedział.
nie wiem, prosiłbym o ostatni telefon do bliskich, do największego swojego osobistego wroga, do kogoś, kto powinien mi przebaczyć, nie wiem ale na pewno też z fajką w gębie. ruZZkie to #!$%@? - tego nie zamierzam cenzurować.
Ukraino, musisz!
Mógł próbować negocjować z Kostuchą.

Obiecać wiedźmie Rosji że przed kamerą opowie o zbrodniach nazistowskiego kijowskiego reżimu. Zdradzi szczegóły planu ataku na Moskwę. Opisze jak torturowane były rosyjskie dzieci. Powie wszystko co Putin chce usłyszeć. Wszystko - żeby tylko zachować życie.


@harcerz: Wiedział, że tak czy tak dostanie kulkę więc nie zrobi ruskim zwierzętom tej przyjemności.
Dzisiaj giną od Himarsów i Javelinów a już niedługo od Leosiów i Abramsów xD Także bardzo pięknie się ten mem zestarzał xD


@NaczelnyWoody: i już za tydzień krym będzie ukraiński tak będzie nie zmyślam