Wpis z mikrobloga

Mirasy, czy rama 51 z obrazka nada się na potężnego chłopa 173cm wzrostu i 76cm przekroku? Niby producent podaje max 170cm, ale już raz posłuchałem producenta i dlatego szukam nowego roweru ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zależy mi, żeby pozycja nie była jakaś mega wyścigowa, raczej w kierunku endurance. Kalkulatory podają dla moich wymiarów z reguły też 51, ale wolę się upewnić przed następną wtopą kilku tysięcy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#szosa
Pobierz Ogau - Mirasy, czy rama 51 z obrazka nada się na potężnego chłopa 173cm wzrostu i 76c...
źródło: Screenshot_2023-03-07-13-24-51-959_com.android.chrome
  • 11
@s---k: to wiem, bo obecnego skrócić się nie udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Generalnie wydaje mi się, że będzie git, ale ostatnio #!$%@?łem i bez potwierdzenia kogoś innego się cykam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ogau: akurat dostępność sie mocno poprawiła jak i rozmiarowka przynajmniej w mojej okolicy. W rowerach do 10k wybrane modele którymi handlują maja od ręki.
@Desmosedici: @Hipodups ehh, zadaj proste pytanie, dostań odpowiedzi od 3 osób. Wszystkie nie na temat. Że wam się chce xD

Dostępność taka zajebista, że canyon, kross, romet czy inne tańsze marki nie mają ani sztuki na tiagrze w moim rozmiarze. Nie, nie chcę używanej marki premium ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ogau: ale ciężko komuś doradzic rozmiar i geometrię. Wiec skoro sam nie wiesz, rozmiarówce producenta nie ufasz, to co innego poradzić jak nie fizyczną przymiarke? akurat tez canyon nie sprzedaje fizycznie, ale wspomniany kross czy romet jest dostepny, przynajmniej w mojej okolicy normalnie. Sam poszedlem nie dawno do sklepu przymierzylem sie do romka b1 w dwoch rozmiarach(baa kolor moglem wybrac), aspre w dwoch rozmiarach i eskera. i nie było problemu z
@Hipodups: no ale po co ta rada? Przecież wiem, że mogę jeździć po sklepach i szukać.

Pytam, bo może ktoś już miał do czynienia z tym chińczykiem z Holandii i może coś powiedzieć na ten temat
@Ogau: Śmiało bierz. Najwyżej wymienisz mostek na dłuższy.
No i Sensa to porządna marka. Jeżdżę na Trentino już dwa lata i żadnego problemu nie sprawia. Wszystkie części są standardowe, nie ma problemu z wymianą czy upgradem.