Wpis z mikrobloga

@Kiubi: UPC szczerze Ci odradzam, miałem u nich internet, centrum Wrocławia, co chwile kilku dniowe braki dostępu do internetu, co chwilę coś naprawiali, zerwalem z nimi umowę.
  • Odpowiedz
Jest w ogóle jakaś różnica w jakości sieci?


@Kiubi: jakość jakością, no ale te ceny to kompletnie z kosmosu. 75 zł za łącze 300 Mbps? W 2023 roku???
  • Odpowiedz
@Kiubi mam Netię po sieci fiberhostu i jest całkiem ok, prędkość trzyma, pingi dobre.
Router dostałem jakiś stary Huawei który jest bardziej do adsl niż ftth, ale na sieci nexery może dają lepsze
  • Odpowiedz
@Willy666: wyprwadz sie z warszawy albo duzej miejscowosci gdzie nie ma innego kabla wtedy pogadamy, chyba, ze chcialbys taki internet zastapic abonamentem komorkowym za 20-30 zlotych czy internetowym za 50 zlotych bez rozmow.
  • Odpowiedz
@Kiubi: U mnie na wiosce też jest tylko NEXERA, więc niestety nie mamy wyboru i trzeba płacić te 25 zł więcej. Jak to się mówi, na bezrybiu i rak ryba. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Generalnie miałem UPC i osobiście również odradzam, z wielu powodów. W końcu zerwałem z nimi umowę i sam wziąłem Netię. Jest lepiej, pod każdym względem.

Jedynie trzeba mieć na uwadze, że w
  • Odpowiedz