Wpis z mikrobloga

@Jade: ja #!$%@?, dwa bataliony piechoty, ze cztery baterie dział, kompania czołgów, eskadra dronów. A dopiero wtorek. W tym tempie do końca tygodnia pójdzie #!$%@? cała dywizja tego ich "wojska."
Holy shit


@Jade: Dokładnie, instytut danych z dupy odkleiło dzisiaj xD To chyba za tego zabitego Ukraińca więc podkreślili liczby które sobie wymyślają bo nie ma żadnych faktycznych dowodów poza tym że są wysrywane przez czysto propagandowy ośrodek

daj jakieś dane kacapskie to sobie porównamy


@frankenchrist: Wymyśl sobie jakieś xD Będą tak samo celne jak te wysrywy od Kyiv indepentent xD
@frankenchrist: Po co mam podawać coś co jest nieprawdziwe, na prawdziwe trzeba poczekać jeszcze kilka dobrych lat. Jedyne co mi przychodzi do głowy i jest w miarę prawdziwe to te statystki zniszczonego sprzętu od Holendrów
@Jade: xdd najlepsze w tych statystkach są samoloty nawet nie ma dowodów ze 30 #!$%@? a dali w statystykach 300 tak samo helikoptery chyba że drony za 1k dolarów traktują jako samoloty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dane Kacapskie: (straty Ukrainy) 7.03.23

- 2006 liczba zabitych

-3 samoloty bojowe

-14 BWP

-16 czołgów (głównie Leopard3)

-4 okręty podwodne

-34 śmigłowce szturmowe Mi8

-18 mechów

-3 gwiazdy śmierci

-17 krążowników gwiezdnych


Nie ma za co.


@El_Kamilos23: Tak to jest jak się nie wyśle floty na FSa i stacjonuje bez załogi ehhhh Zelenski coś Ty narobił