Wpis z mikrobloga

#uk
Myślałem że Hiszpania jest równie lewacka i poprawnie polityczna co UK.
Ale lądując w Madrycie i lecąc liniami Iberia na Kubę tam i nazot nie było dosłownie ani jednego muzyna lub ciapatego z białą kobieta i kolorowym dzieckiem, ba wogole ich nie było. Tylko biali ludzie, na zdjęciu bilbordzie, reklamie, reklamie w tablecie na fotelu lub ulotce ewakuacyjnej z samolotu.
Tym bardziej że w samolocie i na lotnisku i w Hiszpanii jest dużo kolorowych osób.

A wchodząc do British airways samolotu
Odrazu muzyn I biała kobieta i beżowy dzieciak w ulotce ewakuacyjnej.
W tunelach pod Heathrow to samo, połowa osób na plakatach to kolorowi.
#kolorowaagitacja
#lewactwo
#lewackalogika
#lewaki
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
#propaganda
#hiszpania
#prawactwo
#bekazlewactwa
#patologiazmiasta
#patologia
  • 10
@paczelok: wiesz nic do nikogo nie mam ale to się tak rzuca w oczy że aż przesadzają,
990/1000 to jest promowany czarny lub ciapaty z białą kobieta,
A te pozostałe 10 przypadków to na odwrót. Czyli biały z murzynką lub ciapatka.

Co jest najgorsze w tym.
Statystyki samotnych matek białych kobiet z kolorowymi partnerami to numer jeden i 70-80% szans że jest samotną matką.

W drugą stronę jest zdecydowanie lepiej.
Więc
@adamsowaanon: przecież w Hiszpanii można chyba legalnie zmieniać płeć od 12 roku życia bez zgody rodziców, więc ciężko to nazwać inaczej jak mega zlewaczeniem. Jeśli się mylę co do wieku, to niech mnie ktoś proszę poprawi.
@Fran99: więc dlaczego w takim razie nie ma prania mózgów hiszpańskim kobietom że z myzynem lub ciapatym będą miały lepiej?
W wielu innych krajach zachodnich przedstawia się obecnie białego faceta jaki fajtłape lub nieudacznika