Wpis z mikrobloga

Szukam drukarki do taniego drukowania - zastosowanie, gabinet logopedyczny żony, a wiec dużo kolorowych materiałów dla dzieci. Posiadany Brother z ultratanimi zastępczymi tuszami właśnie wyzionął ducha po wielu latach dzielnej pracy i potrzebuję czegoś w zamian. Brothery w tym czasie bardzo zdrożały, a ja szukam czegoś co będzie tanie i dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy taka HP będzie ok? Czy regeneracja tuszów zestawami do napełniania jest w miarę bezproblemowa? Np tym https://allegro.pl/oferta/tusz-903-zestaw-do-regeneracji-hp-6950-6970-6960-11570423768 ?

#pytanie #drukarki #druk #drukowanie #hp #jdg #firma #dzialalnoscgospodarcza
pogop - Szukam drukarki do  taniego drukowania  - zastosowanie, gabinet logopedyczny ...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 15
@pogop: o kurde, nie spodziewałem się, że brothery aż tak zdrożały.

Chciałem polecić Ci dcp-j105, bo mam go od 8 lat, a jakieś 2,5 roku temu kupowałem drugi taki sam do drugiego lokalu i płaciłem 489zl + 21zl za komplet tuszy xl. Teraz widzę, ze przed wycofaniem był po 900, a jakieś pojedyncze niedobitki w ofertach są po 1200 i więcej. Szok.
@pogop: hp to oszuści, chipy na oryginalnych katridżach uniemożliwiają używanie zamienników a same katridże są #!$%@? drogie, po kilku miesiącach wybulisz na sam tusz jak za nową drukarkę, omijaj hp jeśli Ci portfel i układ nerwowy miły
@pogop: odpuść sobie jak nie chcesz nabawić się nerwicy. Wiem że trochę drożej ale do takich rzeczy tylko i wyłączenie ten BROTHER ewentualnie jak nie potrzebujesz wifi a wystarczy samo usb to BROTHER2 ale lepiej dorzucić do tej 1. W obu przypadkach 3 lata gwarnacji po rejestracji i ori czarny na 6500 stron kosztuje 50 zł a kolory na 5000 po 45
@pogop Z tymi tuszami to chłopaki się zapędzili trochę, tzn może w nowszych modelach jest inaczej ale ja mam HP z chipami na kartridżach i jak najbardziej są dostępne działające zamienniki za 50% ceny oryginału (ori ok. 40zł).

I ogólnie nienawidzę tej drukarki, niby działa od 10 lat, ma automatyczny dupleks i spełnia swoje zadanie, ale za to slizgaja się w niej kartki i trzeba jej pomóc pobrac, weźmie czasem kilka kartek