Wpis z mikrobloga

@Kamila18: Odnośnie Kariny mi intuicja podpowiada że w programie są faceci, którzy nie uganiają się za dziewczynami z wyższej ligi - tak mi się przynajmniej wydaje.
Mnie zastanawia zaś Kinga, ale tylko w wymiarze istnienia takiej osoby w programie - piękna, elokwentna, ewidentnie posiadająca coś w głowie, posiadająca bardzo przyjemny głos, umiejętność rozmawiania z mężczyznami oraz łagodno-wesoły charakter. WIerzyć się nie chce że taka kobieta już nie znalazła faceta w życiu
@Qveen: zgadza się. Przykro było, kiedy została potraktowana jak druga opcja. I to z góry zapowiedziane, że koleżeńska. A ona bardzo ładnie się zachowała.
Szkoda mi też Julki. Nie mógłby ktoś powiedzieć temu gościowi, co się przyssał, że to nie ma sensu..? Bo jak ona mu powie, to on pewnie uzna, że to wstęp do flirtu i ona taka nieśmiała...
Faceci w większości żenada.
@kipman1: Kinga tez na mnie dobre wrażenie sprawia. Ona na brak adoratorów na pewno nie narzeka, ale jest już w takim wieku, ze singli coraz mniej, a ona tez już ma pewnie jakieś wymagania, wiec to bardzo możliwe, ze ciężko jej znaleźć faceta. Nie chce byle czego.
Mnie zastanawia zaś Kinga, ale tylko w wymiarze istnienia takiej osoby w programie - piękna, elokwentna, ewidentnie posiadająca coś w głowie, posiadająca bardzo przyjemny głos, umiejętność rozmawiania z mężczyznami oraz łagodno-wesoły charakter. WIerzyć się nie chce że taka kobieta już nie znalazła faceta w życiu realnym. Absolutnie nie rozumiem jak to jest możliwe.


@kipman1: ona mowila chuyba ze 7 lat jest juz sama...
@Big_Fomo: i @faantasy - dzięki za komentarze - może z biegiem czasu poznamy tajemnicę Kingi - dlaczego na pierwszy rzut oka tak ciekawa i sympatyczna osoba jest sama. Zgadzam się że z racji wieku pewnie nie bierze byle czego - przypomina mi się Monika z ostatniego sezonu HP - również kobieta posiadająca wszystko aby posiadać faceta.
@kipman1: no co jak co, ale moim zdaniem Kinga a Monika to nie ta sama liga pod wzgledem wygladu. Monika zupelnie mi sie nie podobala, taka uroda rusalki...natomiast kinga jest ladna, ale to chyba kwestia zabiegow estetycznych robionych z glowa...wystarczy spojrzec jaka ma szyje pomarszczona
@Big_Fomo: w kwestii wyglądu są gusta i guściki, ale ja nie nawiązywałem do wyglądu, a ogólnie postaci - po prostu ciekawej kobiety do tańca i różańca, która ma wiele pozytywnych cech i umiejętności.