Wpis z mikrobloga

@aczutuse: no dzisiaj o wiele za wysokie. dzisiaj samica żąda wyglądu 10/10, bogactwa i wysokiego statusu społecznego i to wszystko jest ok bo ona zasługuje na to wszystko za samo istnienie. ale facet jeśli ma jakiekolwiek wymagania to już jest złem wcielonym, rasistowskim mizoginem i trzeba go zutylizować. niedługo to loszka wyjdzie na ulicę, zauważy brzydala (czyli takiego faceta poniżej 7/10) i go po prostu zastrzeli bo będzie mieć do tego
@Smiecharz: wy jesteście jebnieci na tym wykopie, strach cokolwiek napisać, bo zaraz się zlecicie i siła złego na jednego. Chciałam tylko pomoc, wyjaśnić z kobiecej perspektywy ale ok, konfabulujcie se dalej i płaczcie, że nikogo nie macie. Tak wgl, po co wam kobieta, jak wy nas nienawidzicie i nie szanujecie?
Tak wgl, po co wam kobieta, jak wy nas nienawidzicie i nie szanujecie?


@uprzejmykotbehemoth: w sumie nie kobieta a forma kobieca. robowaifu by dla mnie była idealna. ludzkie samice mnie drażnią w temacie osobowości. chciałbym sobie z takim haremem robowaifu żyć na codzień. a co do tego nieszanowania i nienawiści to chciałem tylko zaznaczyć że to reakcja która wytworzyła się w odpowiedzi na czynniki środowiskowe. ja z natury jestem uroczym boyem
@uprzejmykotbehemoth: i bardzo dobrze. to tylko pokazuje brak kompatybilności między płciami. widać że przez całą historię wdawaliśmy się w bliskie relacje ze sobą wyłącznie z konieczności. technologia nas uwolni i uczyni szczęśliwymi
@uprzejmykotbehemoth: spokojnie. niedługo będą sztuczne macice- już są na ukończeniu. samotny tata sobie zapłodni maszynę i będzie miał małe bubu do tulenia () to samo z babą tyle że najpierw sobie spermę kupi. nie musimy się wzajemnie znosić
Polka mi mówi, że mam za wysokie wymagania, jak oczekuję, by moja żona była chuda. Czy to rzeczywiście za wysokie wymagania?


@aczutuse: W 2023 chuda lub szczupła partnerka to marka premium a taka, która jeszcze dba o siebie uprawiają sport to już towar luksusowy tylko dla Chadów.