Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłam na "randce w ciemno" z numerem, który dostałam od znajomego. Facet z zdjęcia wyglądał obiecująco, ale spotkałam kompletnie kogoś innego. Okazało się, że mój koleś był zupełnie inny od opisu, jaki otrzymałam od znajomego. Nie tylko, że nie był chojny i niemodny - to czego się nauczyłam całkiem przy okazji? Facet daleko sięgający w słowa pozwalał sobie wymawiać liczne wyrazy w "ładnej" i łagodnej wersji. No wtedy wpadłam w konsternację i było tylko gorzej. Ile pomyłek można popełnić na jednej "randce"? #szok #pomylka #randka #drugaklasacoderia #lol #facet #randkowaniemlodych
  • 50
@gram_na_twoim_flecie: Raz miałem taką samą odwrotną sytuację. Na pierwsze spojrzenie dziewczyna wydawała się być obiecującą. Jednakże po bliższym Poznaniu okazało się, że kompletnie ignoruje subtelne formalności. Ja rozumiem, że niektórzy mogą nie przykładać wagi, ale ogólne minimum, które pozwala na swobodna aczkolwiek uregulowaną interakcję powinno moim zdaniem zostać zachowane.
@PanStanislaw: @Ulfric_Stormcloak @houk @ignis84

Spieszę z wyjaśnieniem:

Opowiadanie jest klasycznym przykładem konfliktu tragicznego, niczym w "Królu Edypie" kończący się obustronną porażką oraz walką z losem człowieka skazanego na porażkę.

Podmiot liryczny utożsamiany jest z tzw. p0lką. Tragizm tej postaci polega na tym, że idąc na randkę w ciemno, oczekuje, że po drugiej stronie pojawi się tzw. Chad ("Facet z zdjęcia wyglądał obiecująco").

Niestety ku rozczarowaniu głównej bohaterki, mężczyzna okazuje