Wpis z mikrobloga

Czy w wieku 33 lat ma jeszcze sens nauka?


JEŻELI MASZ ZAMIAR ŻYĆ NATURALNIE, do 40, to NIE.

JĘZYK (Wiesz, że jesteś inwalidą?/Ale to się leczy./Potrzebny zakres języka to kilka tygodni-mcy.) >>> NAUKA >>> PAPIER

@Hyrieus:
@Hyrieus: a jaki jest cel? Dostanie pracy w branży? Pewnie są dowody anegdotyczne za "tak", ale ja powiem raczej nie.
Boom w branży uważam że mamy za sobą. Miało to sens może 5 lat temu, kiedy próg wejścia był jeszcze niski, i desperacko szukano kogokolwiek. Teraz od juniora front end oczekuje się nie tylko puls i oddychanie, tylko skillowo to co 5 lat temu zaliczało się do middla, tyle tylko że
kolejne takie idiotyczne pytanie. już mi się nie chce przekonywać, że warto dlatego napiszę.
nie, siedź tam gdzie siedzisz nie idź do przodu.
@Hyrieus: zależy co chcesz z tą umiejętnością programowania zrobić. Jezeli dołączyć do jakiegoś zespołu to tam średnia wieku to będzie 20-kilka lat, jeszcze nie jesteś az tak stary żeby się z nimi nie dogadać. Bo w kodzeniu dla biznesu samego twórczego programowania jest może z 20%, reszta to zebrania, narady, scrum mastery, zbieranie danych, poprawianie cudzych błędów, gaszenie fakapów na produkcji
Bo w kodzeniu dla biznesu samego twórczego programowania jest może z 20%, reszta to zebrania, narady, scrum mastery, zbieranie danych, poprawianie cudzych błędów, gaszenie fakapów na produkcji


@hu-nows: To zależy od fimy, bo u mnie tak zorganizowali nowym sprinty, że spotkania to może max 10%, żeby jak najwięcej się dało uczyć itd.