Wpis z mikrobloga

Liczyłem że z czasem nowy wypok się polepszy i stanie się fajny, ale chyba się przeliczyłem. Jak do większości serwisów po dużych zmianach można się przekonać tak do nowego wykopu jakoś nie umiem mimo prób.
Co mnie wkurza
1. Powiększanie zdjęć - klikając na grafikę i otwierając ją w nowym oknie jest dalej to miniaturka. Dopiero klikając na źródło pokazuje się obraz w pełnej rozdzielce. Tak samo bezsensowny jest pasek na dole z nickiem użytkownika - na co to komu?
2. Pasek przesuwania po prawej (chrome) - dalej mały i ciężko nacelować na szybko
3. Powiadomienia - dostałem powiadomienie kilka dni temu i już go nie mam. Muszę wchodzić w swój profil by znaleźć linka gdzie mi ktoś odpowiedział
4. Komentarze w znaleziskach - bez sensu że są pozwijane i nie widać ich po kolei. Nie raz przestaje czytać, bo nie chce mi się każdego bloku komentarzy rozwijać by zobaczyć je w poprawnej kolejności
5. Wpisując tagi brakuje informacji o ilości obserwujących. Kolejne utrudnienie.
6. Dalej jest to mniej przejrzyste, bardziej rozległe. Wcześniejszy ciasny układ był lepszy
7. REKLAMY! Jak już coś czytam to zdarza się, że po kilkunastu sekundach wczyta się dupna reklama i musze szukać miejsca gdzie skończyłem czytać.

@M_B - planujecie naprawić coś z powyższej listy?

#wykop #nowywykop #nowywykoptogowno #gorzkiezale
  • 4
  • Odpowiedz
@chomik3: Nie przesadzaj, nie jest tak zle. Tylko uzytkownikow jakby mniej. Jakby tylko zostali fani F1, anime, ukrainy i patologicznych stramow. Ale normalnie mozna przeciez uzywac, jest kilka niedociagniec ale ogolnie daje rade. Mnie tylko ten plus w koleczku wkurza na przegladarce w telefonie.
  • Odpowiedz
1. Powiększanie zdjęć - klikając na grafikę i otwierając ją w nowym oknie jest dalej to miniaturka. Dopiero klikając na źródło pokazuje się obraz w pełnej rozdzielce. Tak samo bezsensowny jest pasek na dole z nickiem użytkownika - na co to komu?


@chomik3:

Masz przycisk otwórz obrazek w nowej karcie, przycisk Pobierz ten obrazel.
Masz mozliwosc ktorym przyciskiem myszy ma sie otwierac obrazek w nowej karcie klikajac w sam obrazek (LPM,
  • Odpowiedz
  • 0
1. No właściwie klikając na grafice nie ma szans zobaczyć niczego innego niż miniatury. Po kliknięciu widzę miniaturę, po otwarciu w nowej karcie miniaturę. Link pod obrazkiem dopiero jest do normalnej pełnowymiarowej grafiki.
2. Gdzie to ukryli? W ustawieniach nie widzę.
5. Mi się dalej nie pokazuje.
7. Nie lubię skakać miedzy przeglądarkami i instalować specjalnych rozszerzeń z powodu jednego serwisu. Po prostu wychodzę i olewam. Admini mogli by dodać po prostu
  • Odpowiedz