Wpis z mikrobloga

Siemaneczko, niedawno przyszły mi masła orzechowe z #kfd Po rozpakowaniu paczki zostałem troszkę zadziwiony kolorem masła w pojemniku, gdyż wydawało mi się one jakieś ciemniejsze od tych wcześniejszych, a trochę już przeżarłem tego masła. Przyszedł czas na konsumpcję. Po załadowaniu łychy do gęby troszkę mnie skręciło, poczułem że to nie to, co wcześniej konsumpcjonowałem. Masło te wydaje się być jakieś cierpkie, gorzkawe, ma mniej wyrazisty smak... Ktoś może potwierdzić moje słowa? Już sam nie wiem, albo wymyślam, albo rzeczywiście jakość spadła. A muszę przyznać, że tego masła przejadłem już do tej pory w sporych ilościach.
#mikrokoksy #mikrokoksy
  • 4
@johnymielony69: zależy od partii orzechów (odmiana, warunki hodowli etc), poziomu uprażenia, udziału skórki orzecha (nie łupiny) w samej masie. To w 100% naturalny produkt bez aromatów maskujących ani dodatków smakowych także nie zawsze będzie identyczny. To się tez tyczy nie tylko koloru i smaku ale tez konsystencji. Może być różnie.
@johnymielony69: też mam w domu jakieś 8kg masła orzechowego z kfd i prawie każde kolejne opakowanie które otwieram smakuje trochę inaczej, tak jak wyżej mówi Damian, głównie zależy od orzechów które im przyszły