Wpis z mikrobloga

Wszyscy hejterzy Sławomira Mentzena powinni obejrzeć, odpowiada na większość zarzutów #neuropa i to tych popularnych jak np. o wolności słowa (timestamp)

Oczywiście niektórzy wolą żyć w propagandzie TVP/TVN (która rozlewa się mocno po wykopie i reszcie społecznościówek) - tym nic nie poradzę.

Tym z otwartym umysłem zachęcam do obejrzenia krótkiego wywiadu z redaktorem Bogdanem Rymanowskim - jednym z lepszych dziennikarzy.

Zapraszam do znaleziska <==

#mentzen #polityka #konfederacja #ciekawostki
sorek - Wszyscy hejterzy Sławomira Mentzena powinni obejrzeć, odpowiada na większość ...
  • 24
@scriptkitty: ciekawią mnie takie głosy, są częste od jakiegoś tygodnia, dwóch. Serio, bez podtekstów i złośliwości, głos z pisu oddasz na konferencji czy głos z opozycji oddasz na konferencję?
ciekawią mnie takie głosy, są częste od jakiegoś tygodnia, dwóch. Serio, bez podtekstów i złośliwości, głos z pisu oddasz na konferencji czy głos z opozycji oddasz na konferencję?


@chadaffi: Nie wiem co jest częste od tygodnia albo dwóch, ja na narodowców ani katolików nie głosuję już od dwudziestu lat.

Głosować będę na PO bo z #!$%@? opcji ta jest najmniej #!$%@?.
wybacz, ale jeśli wolisz mieć wysokie podatki niż pozwalać mordować dzieci to ja nie wiem czy w ogóle powinieneś głosować ()


@sorek: Wolę usuwać płody niż mordować kobiety. Katolicy jak by mogli to by w ogóle masturbacji zakazali bo to potencjalnie też ludzie.
Wolę usuwać płody niż mordować kobiety.


@scriptkitty: akat w katolicyzmie wybór należy do kobiety czy chce się poświęcić dla dziecka czy nie. Tu się nie zmieniło i się nie zmieni.

Katolicy jak by mogli to by w ogóle masturbacji zakazali bo to potencjalnie też ludzie.


Też nieprawda.. Mylisz katolików z protestantami.. I Ty chcesz z taką wiedzą iść na wybory? Dlatego PO-PiS wygrywa - wgrają Ci nienawiść do bani i jakieś