Wpis z mikrobloga

#konfedracja #partiamem #socjalizm #rozdawnictwo #bekazkonfederacji #polityka #przystawkapisu #bekazprawakow #mentzen

"Tymczasem Sławomir "nie chcemy Żydów i gejów" Mentzen przyznaje, że Konfederacja nie chce zlikwidować 500+

Co na to kuce krzyczący o jedynej wolnościowej partii, która nie zgadza się na rozdawnictwo?

Już ćwiczycie fikołki żeby przekonywać, że 500+ jest cudowne i full akap? XD"

Mariusz vel @kleopatrixx czy będzie na ten temat znalezisko?

XD

  • 20
@EmDeCe: 500+ to bardzo dobry program, zwieksza popyt na produkty pierwszej potrzeby dla normalnej rodziny(co moze zmniejszac ich ceny paradoksalnie) zwlaszcza teraz kiedy konsumpcja szoruje po dnie. W przeciwienstwie do trzynastek dla emerytow gdzie jest to jawne kupowanie glosow...
Przygotowuje narracje pod przyszłą koalicje pisowsko konfederacką ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Vosemite: jako zadeklarowany PiSowiec pewnie bardzo byś chciał takiej koalicji, bo to oznaczałoby utrzymanie PiSu przy władzy. Muszę cię zmartwić. Konfederacja stanowczo zaprzeczyła możliwości współpracy z PiSem, co zresztą tłumaczy twoją niechęć do Konfederacji. Brak koalicji oznacza utratę władzy przez PiS, a tego byś nie chciał, pisowcu.
Konfederacja stanowczo zaprzeczyła możliwości współpracy z PiSem


@L3stko: ileż to było takich zapewnień a potem stołki robiły swoje. Najlepszym przykładem Kukiz, Andruszkiewicz, Pawłowska, Czarnecki czy Janusz Kowalski. A potem na konferencjach prasowych pada: Dla dobra Polski podjąłem/łam decyzję, że...
Jak myślisz, gdyby Konfederacji zaproponowano jakieś ważne ministerstwo czy zrezygnowałaby z takiej szansy? Ja myślę, że nie. Myślę, że Konfa byłby mi zupełnie obojętna, gdyby nie fanatyzm religijny i pro rosyjskie ciągotki.
informacja nieprawdziwa. Powiedział że nie ma konsensusu, a nie że nie chcą likwidować. Nie kolportuj fałszywych informacji.


@L3stko: on nie jest zwolennikiem, ale jego koledzy są, więc samo za siebie to mówi. Przecież partia to zbiór ludzi i jest robione to co chce większość. Więc gdy przyjdzie do głosowania to opowiedzą się za 500+ bez Mentzena.
500+ to bardzo dobry program, zwieksza popyt na produkty pierwszej potrzeby dla normalnej rodziny(co moze zmniejszac ich ceny paradoksalnie) zwlaszcza teraz kiedy konsumpcja szoruje po dnie. W przeciwienstwie do trzynastek dla emerytow gdzie jest to jawne kupowanie glosow...


@garfyldo: większość emerytów również kupuje za te pieniądze produkty pierwszej potrzeby więc oba programy to jawne kupowanie głosów. Oba do zaorania bo szkodą przyszłości.