Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie wasze zdanie co do gali High League 6, a dokładniej co do karty walk. Prawie każdy piszę, że konferencja była bardzo nudna z czym ciężko byłoby się nie zgodzić, ale trochę mniej się pisze o samych zestawieniach. Osobiście przejrzałem wszystkie walki rozpisane na spokojnie i muszę stwierdzić, że z mojej perspektywy ani jedna z nich nie jest ciekawa. Chyba jedna z najgorszych kart w historii bo nie dość, że na konferencjach się nic nie dzieje to jeszcze zestawienia nie wzbudzają emocji i duża część z nich to będzie walka do jednej bramki. Interesuje mnie czy jest to tylko mój odbiór czy też nie i z tego powodu dodaje ankietę niżej.
#famemma #highleague #freakfight

Czy któraś z tych walk Cię jakoś mocniej interesuje?

  • Żadna 23.2% (103)
  • Szalony Reporter VS Michał Cichy 2.9% (13)
  • Sequento VS Daro Lew 2.0% (9)
  • Haribo VS Roger Salla 3.8% (17)
  • Najman VS Jóźwiak 6.3% (28)
  • Don Diego VS Dawid Załęcki 18.7% (83)
  • Kondrat Karwat VS Denis Labryga 5.9% (26)
  • Denis Załęcki VS Tybori 32.0% (142)
  • Lexy VS Hornik 1.1% (5)
  • Pasha VS Dubiel 4.1% (18)

Oddanych głosów: 444

  • 8
@BiednyJohny: Walki mogą być ciekawe, ale konferencje zenada, nie tego oczekuje po frikach. Ciekawi mnie czy Denis dostanie w #!$%@? od Tyboriego i trochę mniej Labryga z Karwatem, ze względu na Konrada jak sobie poradzi z takim bijokiem i to tyle. Pasha zmasakruje Dubiela w minute. Kubuszyn z dziadkiem Zaleckim to wgl nieporozumienie. Koniec frikow.